Skocz do zawartości

IC5067 - Pelikan inaczej...


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Nom... a od dłuzszego czasu na astromarcie wisi za 3200$ Twoja kamera FLI MaxCam KAF3200ME ... nic tylko brać !

http://www.astromart.com/classifieds/detai...ified_id=581135

O geezas... To ja dałem 2x tyle na polskie złotówki i cieszyłem się, że tani :(. To naprawdę super, super okazja. Jeżeli ktoś szuka super czułej kamery - to jest to naprawdę dobry deal.

 

Nowa wersja Microline tej kamery kosztuje blisko 9 tys euro. Crazy...

 

PS. Ciekawe czy się sprzedała, ale chyba nie. Z tego wniosek, że ktoś się przestraszył tej ceny - jest zdecydowanie za niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O geezas... To ja dałem 2x tyle na polskie złotówki i cieszyłem się, że tani :(. To naprawdę super, super okazja. Jeżeli ktoś szuka super czułej kamery - to jest to naprawdę dobry deal.

 

Nowa wersja Microline tej kamery kosztuje blisko 9 tys euro. Crazy...

 

PS. Ciekawe czy się sprzedała, ale chyba nie. Z tego wniosek, że ktoś się przestraszył tej ceny - jest zdecydowanie za niska.

Ja przez chwile miałem dylemat czy brać montaż z powodu tego ogłoszenia... ale wygrała znów moralność :D

Poza tym ta cena jest podejrzanie niska.... trzeba by było dzownić ... ktos nie chce zaryzykować ? kto mi pożyczy troche kasy ... pliz...

Edytowane przez philips
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są klatki OIII wg parametrów, które podałem wyżej. Masz rację, że to mało, dlatego jeszcze wiele brakuje, żeby to zdjęcie zrobić komplementarnie. Potrzebuje zrobić co najmniej 20 klatek po 45 min - wtedy będzię, jak należy.

 

Sam wiesz - co to znaczy narrowband. Dlatego właśnie kupiłem taką kamerę, choć i tak nie jest łatwo. ST2000 do narrowbandu to raczej niezbyt szczęśliwy wybór. Choć oczywiście się da, bo w necie fotki widać. Ale głównie to jednak KAF3200 (czyli np w sbigu ST10).

 

qrcze, u mnie po 15min to nic nie widać, rzeczywiście chyba czas na zmiane kamery :D

ktoś chętny na st2000xm?

Edytowane przez piotr_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.