Skocz do zawartości

SPC900, relaybox i komplet kabli


MaPa

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw który służył mi dzielnie do tej pory zaczyna leżakować w walizeczce wiec nie ma sensu go trzymać.

Jest kompletny i wymaga tylko optyki np małego refraktora i mamy piękny zestaw do guidingu dla montaży standardu ST4 czyli w polskich warunkach CG5GT, HEQ5, EQ6. Konfiguracja w Guidemasterze na jakiej ja pracowałem nie stanowi problemu i nigdy nie zawiodła.

 

W zestawie:

 

- kamerka SPC900 z sensorem VGA CCD przerobiona aby obsługiwała długie czasy rzecz jasna

- specjalna złączka WEB/1,25" do kamerki SPC900 umożliwiająca bezpośrednie mocowanie w wyciągu refraktora guidujacego (na zdjęciu od razu przyłączona do kamerki)

- relaybox umożliwiający guiding a także sterowanie Canonem, pięknie opisany, made by mario (polecam)

- kabel z relayboxa do laptopa (nie pokazany bo akurat został w walizce, ale to kabel szeregowy)

- kabel z relayboxa do montażu

- kabel sterowania długimi czasami w kamerce

- kabel sterujący do canona

 

Sprzedam CAŁY zestaw gotowy do guidingu bo nie ma sensu, jak dla mnie, tego rozdzielać.

 

Cena 400PLN + wysyłka

 

all800uw5.jpg

 

box2800fs2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaręczam że cena za zestaw jest promocyjna, nie przerobiona kamera to wydatek około 300-350zł.

Jeśli ktoś chce korzystać z guidea a nie ma Syntreka czy też innych bardziej zaawansowanych sterowników to wystarczy np. EQ5 ze standardowymi silnikami trzeba tylko przerobić handpada i wszystko chula aż miło.

Osoby z laptopami bez LPT - wystarczy zakupić karty PCMCIa z portem LPT (koszt 100zł). Testuje własnie jedną z nich i po ręcznej zmianie adresu portu LPT w Guidemasterze system działa, nie zauważyłem też problemu z opóźnieniami przy słabszych laptopach jest to logiczne bo PCMCIa idzie z szyny PCI a nie przez USB.

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.