Skocz do zawartości

Szukacz kątowy 9x50 Sky-Watcher


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Sprzedam szukacz kątowy 90* Sky-Watcher 9x50 wraz ze stopką oraz siodełkiem (szyną) do montażu, więc gotowy do działania :)

Oryginalnych zaślepek brak - zastąpione innymi. Szukacz jest w dobrym stanie. Na obiektywie ledwo zauważalna ryska. Na korpusie (pod obejmą) są rysy od śrubek kontrujących i obracania w obejmie.

 

Cena: 200zł (+ przesyłka)

 

Zainteresowanych zapraszam na PW.

 

 

P.S: Istnieje możliwość zamiany za sensowny okular w podobnej cenie (9mm, 10mm, 18mm-20mm, 40mm pod 1,25'') albo cosik innego fajnego :) Otwarty jestem na propozycje.

 

szukacz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej

Podobnie jak i Wy zauważyłem spory rozrzut cenowy takiego szukacza na rynku astro, więc normalnym są Wasze sugestie na temat ceny sprzedaży, które to sugestie szanuję i myślę na ich temat.

Podam kilka linków, aby zorientować się co i jak:

 

Szukacz w DO

Stopka w DO

Stopka w Astrokraku

Szukacz w Astro-Zakupach

 

Nowa cena: 185zł (w tym przesyłka)

 

Jednocześnie zachęcam w dalszym ciągu do propozycji zamiany i tudzież targowania się. Tylko w miarę rozsądku proszę :D Mogę też uwzględnić zamianę z dopłatą.

Wymienię co mogłoby mnie zainteresować:

-okulary niezłej jakości w zakresach 7-10mm, 18-20mm, 30-40mm na 1,25'' (np:LV 7-10mm, SWAN 20mm, stara Ultima 30mm)

-filtry: różne, ale przydatne do visuala (oprócz UHC-S, Moon&SkyGlow, O-III, folii Baader)

...i jak ktoś wie, co by mi się przydało, to też chętnie się dowiem :lol:

 

Tylko w miarę rozsądku proszę :D

pozdrawiam

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Podobnie jak i Wy zauważyłem spory rozrzut cenowy takiego szukacza na rynku astro, więc normalnym są Wasze sugestie na temat ceny sprzedaży, które to sugestie szanuję i myślę na ich temat.

Podam kilka linków, aby zorientować się co i jak:

 

Stopka w DO

Stopka w Astrokraku

 

Nowa cena: 185zł (w tym przesyłka)

 

Jednocześnie zachęcam w dalszym ciągu do propozycji zamiany i tudzież targowania się. Tylko w miarę rozsądku proszę

 

No, za te dwa linki to masz juz przechlapane na całe zycie w pewnej firmie...

Zachowując resztki rozsądku - proponuję 175 łącznie z (tanią) przesyłką.

Jezeli akceptujesz, przyslij na PW wytrych do Twojej skarbonki (czyli dane konta).

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, za te dwa linki to masz juz przechlapane na całe zycie w pewnej firmie...

 

Eeeee... Chciałem tylko pokazać rozrzut cenowy :D

Nie miało to na celu żadnej reklamy, ani antyreklamy.

Twoja Propozycja Danielu znalazła odzwierciedlenie na PW :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.