Skocz do zawartości

Był by popyt na koziołki?


pepelito

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś chce wam zaoferować astrokoziołki. Byłby ktoś chętny na takie cuś. Jeśli by było ze 2 zamówienia to bym zrobił. tylko nie tak jak mój o wiele ładniej i dokładniej. Na razie zakładam temat czy w ogóle był by ktoś chętny. Bo według mnie nie ma sensu robić jeśli nikt by nie kupił. :banan: proszę o odpowiedź czy ktoś w ogóle był by wstępnie zainteresowany. A cena nie wiem! Musze zrobić jeden na próbę i pokazać. :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym zainteresowany. Kiedyś miałem w planach zrobienie samemu, ale musiałem to zadanie porzucić, ze względu na nacisk nauczycieli w szkole <_<

 

Oczywiście wszystko zależy od jakości wykonania i ile byś chciał za takie zadanie :). Ale zaraz... pod lornetkę ma się rozumieć??

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jeden na pokaz, walnij foty, parametry i cene wtedy sie przekonasz. Bez obrazy Pepe, ale Twoje ostanie "wypociny" raczej nie zachęcą ewentaulanych nabywców - zrób jeden model i bedziesz miał odpowiedz na swoje pytania.

Pozdr. Artur

 

...

Oczywiście wszystko zależy od jakości wykonania i ile byś chciał za takie zadanie :). Ale zaraz... pod lornetkę ma się rozumieć??

 

Ze jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc. Na razie pomierzyłem kilka rzeczy

 

Maksymalny czas pracy ok 60min. Przy czym przy moim modelu (jednym z pierwszych nie wykluczone że to zmienię) jedno zdjęcie nie może trwać dużej niż kilka min. Mówię teoretycznie bo praktycznie ani kilka min zapewne sie nie da. :lol: Chociaż nic nie jest pewne. Pierwszego koziołka zrobiłem na nachylenie 51* (okolice centrum polski) Nie zmierzyłem jeszcze czasu obrotu śruby na 1*. Ale to zrobię jak wyschnie farba.

 

Wykonałem parę fotek (fotki kiepskiej jakości, wykonane kamerką internetową służącą do guidingu. Kamerka kosztowała 9,99zł.)

 

Koziołek stoi na krzywej powierzchni jak by co...

 

9439e86cb837e701.jpg

 

d6474f16a3b27673.jpg

 

f789ae18d4179601.jpg

 

142b0a55481e2cd9.jpg

 

Cena tego koziołka to 60zł+wysyłka. Czas pracy jaki w niego włożyłem to 8godz. Koziołek jest wykonany w całości z płyty pilśniowej. :Boink:

 

PS: trzeba sobie samemu załatwić jakąś głowicę foto. :rolleyes:

Edytowane przez pepelito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie pomyślisz o regulowanym nachyleniu? Wystarczy kilka zawiasów. No a poza tym przydałby się jakiś napęd co by nie krecić ręcznie, bo niby w jakiej pozycji? :szczerbaty:

 

Pamietam jak robiłem swojego koziołka, fajna zabawa :) Spróbuj najpierw zrobić jednego dla siebie, zbadaj jak sie go użytkuje a potem zrobi się kampanie reklamową i zamówienia pójdą w tysiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepelito, by znaleść potencjalnych kupujących musisz bardziej zadbać o walory estetyczne produktu, by nie odstraszał lecz zachęcał do kupna, wygląd to połowa sukcesu (to ja, twój super astro-koziołek, napewno chcesz mnie mieć), a teraz jedynym przekazem od koziołka jest "Beee". Jeżeli robisz prototyp, to poświęć na niego tydzień, dopracuj technikę produkcji a potem każda następna sztuka zrobi się szybciej.

Edytowane przez deryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , wygląd pal licho, pokaż jekie foty wychodzą z tego koziołka. Sama cena która proponujesz to nie wszystko. Musiz udowodnic że koziołek działa. Mam wrażenie że go zrobiłeś z przypadkowych resztek z desek opałowych :-)

Daj lepszej jakosci foty.

Pierwsze wrażenie jak zobaczyłem to coś to ... karmik.

Pozdr. Artur

Edytowane przez fiorina01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega tez mówił że to karmnik a jak bym zrobił filmik z kamerki to zobaczylibyście jak to prowadzi? bo kompakt się zepsuł i już nie będzie. :huh:

 

Tylko kamerke zamocuj na koziolku i wyceluj na np. ksiezyc. Nie przypakiem jak pracuje koziolek, jestem bardzo ciekaw.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był b popyt na żurawie? Koziołek na razie stoi bark możliwości przetestowania - pogoda. Dlatego jestem w trakcji budowy żurawia na razie idzie mi całkiem nieźle już 13godz przepracowane ani połowy nie ma jeszcze.

 

Jest ktoś chętny na takie coś? W następnym tygodniu skończę to pokaże fotki.

 

Jak ktoś nie wiem co to jest żuraw:

 

http://www.astrokrak.pl/sklep/product_info...products_id=243

 

Cena: brak danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.