Skocz do zawartości

Laptop - Dell CPx H 500 GT


KrzysztofZ

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam używanego laptopa Dell CPx H 500 GT.

Parametry:

- procesor PIII 500MHz

- RAM - 256MB

- HDD - 10GB

- nagrywarka DVD (poprzedni napęd został wywalony w 2007 bo się rozsypał), ponieważ nagrywarka nie miała dopasowanego panelu przedniego musiałem troszkę spiłować obudowę (wszystko działa bez problemu)

- bateria niestety słabo trzyma

 

Porty: USB, fast infrared, parallel, serial, external VGA, PS/2 keyboard/mouse, extensions, audio, S-Video OUT

 

Matryca ma jeden bad pixel - ale przy avikowaniu zwisa mi to i powiewa. Laptop spokojnie pociągnie XP, Office jak i programy astro (no oprócz Starry Night :D)

 

cena:

- 320 PLN i dorzucam kartę Wifi na PCIMCIA oraz USB 2.0 na PCIMCIA

- 280 PLN bez w.w. kart

 

oczywiście można negocjować :D

k_zb@go2.pl, priv, gg 1859202

LAP1.jpg

LAP2.jpg

LAP3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ja chciałem go zamontować w zdalnym miejscu, podłączyć po WiFi (nie mam tam kabla i nie bardzo mogę przeciągnąć) i podłączyć sprzęt po USB żeby zdalnie nim sterować. Niestety w złącze PCMCIA nie wejdzie USB i WiFi, bo z tego co widzę USB zajmuje dwa sloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ja chciałem go zamontować w zdalnym miejscu, podłączyć po WiFi (nie mam tam kabla i nie bardzo mogę przeciągnąć) i podłączyć sprzęt po USB żeby zdalnie nim sterować. Niestety w złącze PCMCIA nie wejdzie USB i WiFi, bo z tego co widzę USB zajmuje dwa sloty.

złącze USB zajmuje 1 slot, mam 2 podpięte równocześnie karty WiFi i USB 2.0 - w sumie też zdjęcia mogłem cyknąć.

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złącze USB zajmuje 1 slot, mam 2 podpięte równocześnie karty WiFi i USB 2.0 - w sumie też zdjęcia mogłem cyknąć.

 

No to bomba.

Myślałem że na tym zdjęciu jest karta USB, bo wyraźnie widać, że jest szersza.

 

W takim razie jestem jak najbardziej za. Jak byś mógł jeszcze tylko cyknąć fotę jak to wygląda i ile jest gniazdek 2.0.

I napisz jeszcze jak "słabo" trzyma bateria: pół godziny, pięć minut czy wcale :)

Edytowane przez Mariusz Wołoszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bomba.

Myślałem że na tym zdjęciu jest karta USB, bo wyraźnie widać, że jest szersza.

 

W takim razie jestem jak najbardziej za. Jak byś mógł jeszcze tylko cyknąć fotę jak to wygląda i ile jest gniazdek 2.0.

I napisz jeszcze jak "słabo" trzyma bateria: pół godziny, pięć minut czy wcale :)

fotkę mogę cyknąć dopiero jak z pracy wrócę po 16

- kartę Wifi daję na dolny slot, a USB 2.0 na górny

- USB 2.0 ma 2 porty

- laptop ma 1 port USB 1.1

- kiedyś na baterii udało mi się 2x wczytać zdjęcia z eos-a (ale to było z rok temu), zakładam że bateria nie pociągnie więcej jak 0,5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być, i tak transakcję będę chciał dopiąć w poniedziałek najwcześniej :)

doprecyzuj - od czwartku jest zlot (ja wyjeżdżam środa/czwartek), także chciałbym to ewentualnie szybko załatwić. no i napisz czy bierzesz na pewno, bo trzeba by ogłoszenie ściągnąć z innych forów.

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w razie wycofania się z kupna sprzętu przez Mariusza, istniała by możliwość zakupu samej karty USB?

nie - nie sprzedaję kart oddzielnie (te karty są tanie jak barszcz - przesyłka to 1/4, 1/5 ceny)

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.