Skocz do zawartości

Udostępniam swoje austriackie gadanie


Gość cygnus

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem udostępnić moje prelekcje, wygłoszone na zebraniach PTMA.

- Nagrania video - zrealizowane na marnym, amatorskim poziomie,

- Prezentacje w postaci plików autoprezentacji albo html, niektóre audiowizualne, z nagraniem live audio.

 

Cały skompilowany materiał zajmuję połowę płytki DVD.

 

Adresata wybrałem niewłaściwie, z podobnym skutkiem jak wysyłka pocztą mógłbym wcisnąć klawisz DEL.

 

Skompiluję jeszcze raz i prześlę, jeśli ktoś jest zainteresowany i UDOSTĘPNI MATERIAŁY W INTERNECIE.

 

W razie zainteresowania - opiszę zawartość: tytuły prelekcji, tytuły prezentacji itp.

 

Pozdrawiam - Miłek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygnus, nie gniewaj się, ale zaczynasz zachowywać się - delikatnie mówiąc - infantylnie. Obrażasz się na mnie, że nie mam czasu OD RĘKI, natychmiast zająć się przygotowaniem materiałów do publikacji WWW? Wybacz, ale to nie jest PRACA, z czegoś trzeba żyć. Aktualnie, co wszyscy widzą, jest mnie mniej na AF bo biorę udział w bardzo rozległym projekcie, który pozwala mi żyć, jeść, utrzymać rodzinę, a także dalej prowadzić choćby AF. Pominę już zupełnie priorytety forumowe, czyli to, co dzieje się na AF (serwer zdycha, załatwiam nowy hoteling, etc.). Twoje materiały nie są rzeczą PALĄCĄ, wymagającą natychmiastowej reakcji. Jeżeli uważasz inaczej, to współczuję.

 

Ty zaś obrażasz się jak primadonna, że Jesion nie śmiał natychmiast wziąć się do roboty. Jest mi przykro, że tak podchodzisz do sprawy i czuję się bardzo nieładnie potraktowany. Wyraźnie powiedziałem, że zajmę się tematem, jak tylko proza życia mi na to pozwoli.

 

Słów mi brakuje, wiem jedno... przekażę płytę innym osobom, bo jeżeli tak mam być traktowany przez autora, to dziękuję za współpracę. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego, bo jeszcze może gdzieś krzywo kropkę postawię i nasz jedyny oświecony mnie zatłucze swoimi ambicjami.

 

Zaczynam żałować, że sprowokowałem Ciebie do większej aktywność na forum. Przykro to pisać, ale takie odnoszę wrażenie... niestety - nie tylko ja.

 

Ty masz prawo nie odpisać na parę wiadomości, bo masz "gorszy dzień". Mi nie wolno być "leniem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie, według mnie niepotrzebnie odpisywałeś w wątku. Mogliście rozwiązać problem na PW. Mnie to osobiście zaczynają już nudzić te wszystkie spory, kłótnie i negatywne dyskusje...

 

Nie będę się stawiał ani za jedną ani za drugą stroną, bo może się stać nie ciekawie, a tego nikt chyba nie chce...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie, według mnie niepotrzebnie odpisywałeś w wątku. Mogliście rozwiązać problem na PW. Mnie to osobiście zaczynają już nudzić te wszystkie spory, kłótnie i negatywne dyskusje...

 

Nie będę się stawiał ani za jedną ani za drugą stroną, bo może się stać nie ciekawie, a tego nikt chyba nie chce...

 

Pozdrawiam.

Mnie męczy to jeszcze bardziej. Priw jak widać, nie wszystkim wystarcza - potrzebują reflektorów. Jestem zwykłym człowiekiem, mam prawo popełniać błędy, a tym bardziej reagować na niesprawiedliwość.

 

Liczę na to, że wreszcie nauczymy się używać minusów i będziemy usuwać rzeczy, których nie chcemy oglądać. Zamiast mi odpisywać, używaj minusa. Po to je wymyśliłem, bo też - jak ty, nie chce czytać wątków "poza-astronomicznych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie, według mnie niepotrzebnie odpisywałeś w wątku. Mogliście rozwiązać problem na PW.

Też tak uważam, wszystko co miałem do wyjaśnienia - wyjaśniłem na PW. Zresztą "PROBLEM" nie istniał i nie istnieje.

 

Materiały o treściach ASTRONOMICZNYCH: prelekcje dotyczące astronomii ogólnej, obserwacyjnej, astrofizyki, badania przestrzeni kosmicznej udostępnię każdemu zainteresowanemu BEZINTERESOWNIE, oczywiście.

Dla mnie prościej jest udostępnić komuś, kto udostępni w sieci (mam taki kiepski dostęp, przez łącze komórkowe, że nie mogę tego zrobić sam), niż wysyłać zainteresowanym płytki.

 

Ori - mam do swoich produkcji dość duży dystans, nazywam je "austriackim gadaniem", by nikt nie spodziewał się wykładu na poziomie CAMK.

 

Dodałem ten post, bo po nadaniu pierwszemu postowi charakteru konfrontacyjnego wnet zniknie on z sieci. A przecież ktoś się może zainteresować PRZEDMIOTEM, a nie doprawioną gębą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjaśniona.

Skoro tak uważasz....

Zaczynam żałować, że sprowokowałem Ciebie do większej aktywność na forum. Przykro to pisać, ale takie odnoszę wrażenie... niestety - nie tylko ja.

Mogę temu zaradzić tylko do pewnego stopnia, ale zrobię, co w mojej mocy.

 

Pozdrawiam :Salut:

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.