Skocz do zawartości

Mapa nieba


McArti

Rekomendowane odpowiedzi

McArti, jeśli Twoja skrzynka zdzierży maila 9,9 MB, to mogę wysłać Ci "papierową " mapę nieba w 52 katalogach (180 plikach *.gif). Ewentualnie w kilku częściach (np. 5x2MB).

Hę?

 

A może będziesz w Gdyni na spotkaniu we wtorek? To nie trzeba by wysyłać   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak duże, ciężkie i porządne, to "Wielki Atlas Nieba" Piotra Brycha albo coś zachodniego z oferty PWN "Vega".

Jak średnie i lekkie, to "Atlas Nieba Gwiaździstego" Dobrzyckich

Jak małe i poręczne, to "Atlas Nieba 2000.0" Hlada i spółki.

 

Sprawdź, czy w Twoim adresie podanym wyżej nie ma aby błędu.

 

P.S. W sprawie maila z mapą nieba uzbrój się w cierpliwość. Utworzyła się długa kolejka. A ja w domu mam tylko modem. Spróbuję jutro LAN-em z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne, duże, ścienne mapy nieba i Księżyca sprzedawał kiedyś szef PWN "Vega" (p. Mirosław Brzozowski) z Ozorkowa. Może mu jeszcze coś zostało, bo stosunkowo drogie były (chyba niemieckie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to nie musi być jakieś cudo chce by moje sciany w "budzie" (obserwatorium) nie były takie brzydkie a zarazem będzie z tego jakiś zysk.

 

Zaraz napisze do Marka Substyka w koncu mieszka tam wię jak by co to może mi kupić :) , i wysłać z niewielkim narzutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.