Skocz do zawartości

Zeiss Dodecarem 12x50B


atomekd

Rekomendowane odpowiedzi

Razem z futerałem, zaślepkami i paskami do lornetki i futerału.

 

Stan idealny. Jedynie minimalne ślady użycia na obudowie, tak nieznaczne, że lornetka sprawia wrażenie nowej. Żadnego kurzu wewnątrz, ani rys czy przetarć na żadnej z soczewek. Obraz idealny, mechanika chodzi bez zarzutu.

 

img00201hk8.th.jpgimg00491oz9.th.jpgimg00451ad6.th.jpg

img00431ci3.th.jpgimg00421sj5.th.jpgimg00391og3.th.jpg

img00311nq6.th.jpgimg00351ec0.th.jpg

 

Cena: 2350PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tą lornetkę - moge ją śmiało polecić - jeżeli chodzi o jakość dawanych obrazów jak i samo wykonanie to jest to moim zdaniem najwyzsza klasa - naprawde nie ma sie do czego przyczepić

 

co do ceny się nie wypowiadam - ja swoją kupiłem dość okazyjnie... inna sprawa że w polsce ten model pojawia się na rynku wtórnym nie częściej niż raz na 2 lata ! więc trudno określić realną cenę rynkową ... trzeba wziąść pod uwage wartość kolekcjonerską szczególnie w takim ładnym stanie zachowania

 

moim zdaniem rarytas

 

pozdrawiam

Marcin

Edytowane przez Marcin Matusiński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :Beer: Czy przypadkiem ,w cenie nie wkradł się błąd??? Może miało być, bez tej ,,2-ki z przodu'' ??? :Salut: Pozdrawiam..,,

Ale żartowniś.

 

Długo się zastanawiałem jak ją wycenić i dla mnie tyle jest warta między innymi ze względów wymienionych przez Marcina. Ale jak znalazłby się jakiś maniak, miłośnik, napaleniec, który musi ją mieć, a tyle nie ma to oddałbym ją pewnie taniej :). Ja osobiście bardzo chciałem mieć ten model choć przez jakiś czas i sam dałem za nią za dużo :D, a to przez to, że jest ich właśnie tak nie wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.