Skocz do zawartości

Sprzedam książki i sprzęt


Gość Pavlo

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostają w ofercie pozycje:

 

4. Okular William Optics UWAN 7mm - 500 zł

5. Lornetka BPC Tento 10x50 - 100 zł

10. Książki z teorii astronomii - 30 zł za sztukę

11. "Poradnik Miłośnika Astronomii" - 40 zł

 

Pozdrówka,

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, promocja!

 

Kupując okular UWAN 7mm otrzymasz gratis 3 książki (pozycje 10-11), które łącznie wyceniłem na 100 zł.

 

Ten okular to naprawdę rewelacja, najlepszy z zestawu, który posiadałem. Niezapomniane widoki zwłaszcza gromad kulistych pięknie rozbitych na pojedyncze gwiazdki w mojej Syncie 200/1200 (powiększenie 171x, pole widzenia 29'). Szczerze polecam, to cenny kawałek szkła. Dużo lżejszy niż LVW 8mm, bijący go polem (82 stopnie versus 65 stopni) no i ceną - nowy LVW kosztuje 690 zł... (nowy UWAN 619 zł).

 

Oferta ważna jest do poniedziałku 5-go stycznia.

 

To tyle.

 

Pozdrówka,

 

Paweł

Edytowane przez Pavlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poradnik Miłośnika Astronomii" z pozycji 11 sprzedany.

 

Pozostają w ofercie:

 

4. Okular William Optics UWAN 7mm - 500 zł

5. Lornetka BPC Tento 10x50 - 80 zł - obniżka!

10. Książki z teorii astronomii - 30 zł za sztukę

 

Wysłanie lornetki do Rumunii może być bardzo kosztowne. Niedawno wysyłałem lekką paczkę priorytetowo do Niemiec i zapłaciłem 84 złote... Za paczkę ekonomiczną pewnie policzą mniej, ale niewiele mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poradnik Miłośnika Astronomii" z pozycji 11 sprzedany.

 

Pozostają w ofercie:

 

4. Okular William Optics UWAN 7mm - 500 zł

5. Lornetka BPC Tento 10x50 - 80 zł - obniżka!

10. Książki z teorii astronomii - 30 zł za sztukę

 

Wysłanie lornetki do Rumunii może być bardzo kosztowne. Niedawno wysyłałem lekką paczkę priorytetowo do Niemiec i zapłaciłem 84 złote... Za paczkę ekonomiczną pewnie policzą mniej, ale niewiele mniej.

Mam tu polskich pracujących w Rumunii, być może będziemy mogli rozwiązać, refundacji lub w mail, proszę, chcę tego bardzo lornetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poradnik Miłośnika Astronomii" z pozycji 11 sprzedany.

 

Pozostają w ofercie:

 

4. Okular William Optics UWAN 7mm - 500 zł

5. Lornetka BPC Tento 10x50 - 80 zł - obniżka!

10. Książki z teorii astronomii - 30 zł za sztukę

 

Wysłanie lornetki do Rumunii może być bardzo kosztowne. Niedawno wysyłałem lekką paczkę priorytetowo do Niemiec i zapłaciłem 84 złote... Za paczkę ekonomiczną pewnie policzą mniej, ale niewiele mniej.

 

poszło pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lornetka 10x50 z pozycji 5 sprzedana.

 

Pozostają:

 

4. Okular William Optics UWAN 7mm - 500 zł

10. Książki z teorii astronomii - 30 zł za sztukę

 

Jeżeli ktoś zdecyduje się kupić okular do jutra, książki z pozycji 10 otrzyma gratis, nie zapłaci też za przesyłkę.

 

Od środy ofertę wycofuję, wyjeżdżam do pracy.

 

Pozdrówka,

 

Paweł

Edytowane przez Pavlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Przypominam, że jeszcze tylko dziś jest do kupienia okular UWAN 7mm, do którego GRATIS dorzucam "Astronomię Ogólną" Eugeniusza Rybki (PWN 1978) oraz "Astronomię współczesną" Ludwika Ostera (PWN 1982). Pokrywam też koszty przesyłki.

 

Jutro wyjeżdżam na 2-3 tygodnie do pracy do naszych południowych sąsiadów i będę próbował spieniężyć okular na którymś z czeskich forów astronomicznych.

 

Zachęcam do zakupu, okular wart jest swej ceny! Cena to - przypominam - 500 zł

 

Pozdrówka,

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, last minute!

 

Ostatnia szansa na okazyjny zakup UWANa 7mm w idealnym stanie, wraz z książkowymi gratisami i darmową wysyłką.

 

Obniżam cenę o 10%, do 450 zł !

 

Ogłoszenie jest ważne do 22.00 dzisiaj, potem wycofuję okular ze sprzedaży i proszę o zamknięcie wątku.

 

Pozdrówka,

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okular UWAN 7mm nie znalazł nabywcy, więc tymczasowo zostaje u mnie. Podobnie książki wspomniane wyżej.

 

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie wątkiem, ponad 2000 wyświetleń robi wrażenie.

 

Życzę wszystkim nabywcom sprzedanych artykułów zadowolenia z nich, niech dobrze służą.

 

Proszę o zamknięcie wątku władnych to uczynić.

 

Pozdrówka,

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.