Skocz do zawartości

Gadżety dla astroamatorów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem, czy był już podobny temat, ale przyszła mi do głowy myśl, żebyśmy tutaj zamieszczali linki do stron (sklepów i nie tylko), na których można kupić gadżety związane z astronomią :) Nie chodzi mi bynajmniej o sprzęt do teleskopów i inne oprzyrządowanie, ale o rzeczy typu koszulki, smycze (jeśli w ogóle takie istnieją :rolleyes:) itp. Jeśli zetknęliście się z czymś takim, to proszę, zamieśćcie to tutaj :)

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w gazecie z programem TV (To&Owo) znalazłem wkładkę z ofertą zapisania się na serię srebrnych monet wydanych z okazji Międzynarodowego Roku Astronomii przez Mennicę Polską. Ma być wydana seria z każdą planetą i Słońcem osobno.

 

PS. Nie wiem, czy takie monety można traktować jako gadżety. Jeśli już to dosyć kosztowne.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zaraz poszukam TO&OWO i zobaczę ;) Czekam na dalsze propozycje i znalezione gadżety.

 

 

EDIT: Ja nie mam takiej wkładki... Oczywiście mam TO&OWO na ten tydzień, o te chodziło? Cóż, poszukam w Internecie.

Edytowane przez Andrev01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zaraz poszukam TO&OWO i zobaczę ;) Czekam na dalsze propozycje i znalezione gadżety.

 

 

EDIT: Ja nie mam takiej wkładki... Oczywiście mam TO&OWO na ten tydzień, o te chodziło? Cóż, poszukam w Internecie.

 

Chodzi o numer gazetki, który wczoraj trafił do kiosków. Z programem na 7-13.02.2009. Jak nie było w Twojej gazetce, to mogę poszukać swojej wkładki. O ile nie wylądowała w koszu na makulaturę.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to http://www.skarbiecmennicy.pl/sklep/produkty/systema_solare/

 

oraz link do glownej strony skarbca http://www.skarbiecmennicy.pl/sklep/

 

Sam uznaje te numizmaty jako ciekawostka (Kiedys zakupilem przez Skarbiec papieza Benedykta z naszym Janem Pawlem) ale tak na marginesie to nie wierze w ekskluzywne kolekcje z wkladek do gazet ( Mam ja z Rzeczpospolitej jezeli bedzie ktos chcial zrobie fotki :) pamietacie Reader's Digest co przychodzilo do skrzynek ze zostales wylosowany jako wyjatkowy szczesliwca! A tak naprawde wszyscy sasiedzi dookoła mieli to samo...

Edytowane przez chuck_norris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://astro-forum.org/Forum/index.php?sho...&hl=mennica

 

Tutaj jest o tej serii monet.

 

Pozdrawiam

 

To jest właśnie to. Tylko cena w prenumeracie jest coś koło 90 zł chyba za sztukę (przynajmniej za pierwszą). Nie byłem tym zainteresowany i dlatego czytałem pobieżnie. Wieczorem mogę sprawdzić szczegóły i dopisać zainteresowanym w tym wątku.

 

PS. No właśnie, mnie najbardziej chyba odrzuca tego typu sprzedaż i jego rzekoma ekskluzywność. Wcześniej jakieś były wkładki z piłkarzami pamiętam i uznałem to za ofertę w rodzaju "zbuduj własnego dinozaura". Ale ostatnio widziałem, że te numizmaty są wystawiane w empikach w gablotach i chyba nie jest to taka kompletna ściema.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie andreva interesują najbardziej gadżety typu koszulka.No ja także jestem bardzo zainteresowany...Wiecie może gdzie można kupić koszulkę związana z kosmosem,astronomia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie tylko ;)

Z tego co wiem, można kupić fajną koszulkę na AstroNocach (www.astronoce.pl) ale już od jakiegoś czasu próbuję skontaktować się w tej sprawie z kimś z redakcji. Powiedzieli mi na początku stycznia, że koszulek nie ma, ale będą. I do teraz cisza, mimo moich maili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.