Skocz do zawartości

Plossle TeleVue i Celestron


swinki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Do sprzedania plossle.

TeleVue 13mm made in Japan - kupilem uzywany. Ma ryski na gorze obudowy i tulei. Ma kropke obok napisu Japan (N) co oznacza ze pewnie jest z targow NEAF jako "blemish". Ta kropka mnie zastanowila jak go kupilem i wtedy dopiero dowiedzialem sie co to oznacza. Wtedy zaczalem dokladnie ogladac optyke - na pierwszy rzut oka wszystko OK ale znalazlem taki maly kłaczek jakby ubytek w warstwie przeciwodblaskowej - podejrzewam ze to bylo powodem oznaczenia. W każdym bądź razie okular daje świetne obrazy i bynajmniej to w niczym nie przeszkadza. Pisze o tym z gory - kupujacy u mnie nie moze byc niezadowolony, ja nie mialem takiego komfortu :D.

Okular posiada zaslepke od strony teleskopu.

 

Celestron 9mm Superior Grade - kupiony w komplecie - tylko on mi zostal - reszte okularow "upgrajdnalem" na lepsze. Świetny okular - moim zdaniem wyraznie lepszy od meade 9,7mm seria 4000 (mialem oba i roznice widac bylo od razu). Okular posiada obie zaslepki.

 

Celestron 17mm - praktycznie nie uzywany. Do okularu zakrecane pudelko.

 

Ceny:

TeleVue Plossl 13mm - 150zl

Celestrony - 50zl

plus przesylka.

 

Pozdrawiam,

Tomasz

 

plossle3.jpg

plossle1.jpg

plossle2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.