Skocz do zawartości

Kup sobie gwiazdkę !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Po co szukasz tak daleko u mnie także można kupić prawo do nadawania nazw gwiazdą. Jeżeli chcesz zrobić prezent swojej ukochanej i nazwać jej imieniem jakąś gwiazdę na co otrzymasz oryginalny certyfikat oraz mapkę nieba z zaznaczoną jej gwiazdą to się nie krępuj mirek@post.pl na hasło astronomia.net.pl zniżka 25%. Cena jednej gwiazdki wraz z certyfikatem i mapką tylko 75Euro (hurtem taniej od 5szt dodatkowy rabat 10%) Jak widac jestem zdecydowanie lepszy cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno ja nie sprzedaję kota w worku

 

cytuję z regulaminu tych debili

 

"(...) 7.  -gwiazda niewidoczna: 99 zł."

 

Trzeba być niezłym matołem aby coś takiego kupić

 

Chyba zacznę sprzedawać planety w innych układach planetarnych i wara mi od tego pomysłu bo byłem pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co szukasz tak daleko u mnie także można kupić prawo do nadawania nazw gwiazdą...

Mirku, to ja biorę dwie, byle jakie ale niech będą w Orionie. Ich nazwy to: tomekL i aniaD. Kasę przeleję na konto.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Marku zastanawiałem się co to znaczy u nich gwiazda "1 wielkości" , " 2 wielkości" itd. jak kliknąłem wylosuj gwiazdę to okazało się, że oni to naprawdę skończone debile u nich najdroższ gwiazda to gwiazda "1 wielkości" o jasności 14 mag "2 wielkości" to gwiazdy o jasniości 12-13 mag oczywiście ta " 2 wielkoścć" jest tańsza bo gorsza. Ci idioci myślą, że im większe liczbowo mag tym jaśniejsza gwiazda. Najlepsze jest losowanie gwiazd niewidocznych mają ok. 6mag ludzie trzymajcie mnie bo z takimi idiotami to już dawno nie miałem do czynienia i jeszcze Urząd Patentowy im to wszystko zarejestrował ciekawe gdzie.

Nie nie mogę robie promocje u mnie wszystkie gwiazdy po 59zł i nie ma żadnych zniżek, a jak ktoś chce kupic sobie planetę to musi wybulić 1998zł netto VAT 22% (zniżki są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę , a nawet jestem pewien że chętmi się znajdą . Mało to wariatów chodzi po ziemi i wydają kasę np. na .... teleskopy :) to czemu by mieli gwiazdki sobie nie kupić.

A jak jest z dostawą tych gwiazdek , na czyj koszt i jakim transportem , oraz co z certyfikatem autentyczności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobią na tym niezły biznes. Pomyślcie ile koleżanek można na te głupoty zbajerować. Tylko lepiej samemu takie certyfikaty robić. Zawsze taniej. Pieczątka z ziemniaka na dole i jesteś właścicielem gwiazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tym świecie debilizmów trzeba się nauczyć żyć.

To jak totolotek, idzie człowiek wydać pare złoty by mieć szanse 1/10000000 na zmiane szarej rzeczywistości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z dostawą tych gwiazdek , na czyj koszt i jakim transportem?

 

Bartku to porządna firma jest i o niczym nie zapomina certyfikat można otrzymać pocztexem (25zł) lub listem poleconym (10zł) płaci kupującu.

 

Ludzie to złodzieje u mnie wysyłka listem poleconym gratis. Przewiduję jednak bardziej wyrafinowany sposób dostarczenia przesyłki.

 

Ludzie uwaga uwaga tylko u mnie możesz kupić gwiazdę, a certyfikat dostarczy goniec we fraku z cylindrem na głowie. Usługa nie jest tania ale czyż można szcędzić na swojej ukochanej pomyśl jaki bajer dyskoteka w remizie, a tu wchodzi goniec we fraku z cylindrem na głowie z bukietem czerwonych róż i certyfikatem nadania gwieździe imienia Twojej ukochanej. Można sobie wybrać kolor fraka i cylindra. Szczegóły na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty bredzisz Marku jak to nic nie daje. Mój daje Ci szczęście i miłość Twojej ukochanej i możesz mieć gwiazdę na własnośc. Ja Ci mogę sprzedać Jowisza jak chcesz. Panie prawniku forumowy Oskarze wolno mi sprzedać Markowi Jowisza czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi oto.

 

Chodzi mi o nabijanie ludzi w butelkę i to za niezłą kasę !

 

Aha. A co do Jowiszka, to jaka była by dla mnie cena z vatem ??  ;D ;D ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Jowisza jak za inne planety 1998zł netto + VAT 22% - 25% rabatu to robi 1828zł i 17gr brutto. Certyfikat dostarczyć we fraku czy poleconym?

 

Powiem więcej możesz u mnie wykupić miesięczny abonament na ochronę tego Jowisza ja się zobowiązuję, że obca noga nie postanie na Twojej planecie, a jak dam dupy to Ci zapłacę odszkodowanie w wysokości 1 000 000 USD. Możesz to mieć  za jedyne 19zł netto miesięcznie  + niestety VAT 22%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"że obca noga nie postanie na Twojej planecie"

 

A czy ingerencja w atmosfere Jowisza też by wchodziła w rolę ?

Pytam się bo niechce aby zakłócami mi wiru czerownej plamy ?

 

Co do ceny nie da się taniej ? Przecież w astra.pl mam całą gwiazdkę za 99 zł. netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzające to to, że kupujemy gwiazdkę, która się nam podoba, a tak naprawdę jaśli jest oddalona o wiele milionów lat świetlnych, to w tejże chwili może ona wygladać zupełnie inaczej, może jej już nie być, a z całą pewnością jest w innym miejscu niż to, w którym sądzimy, że jest.   ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"że obca noga nie postanie na Twojej planecie"

 

A czy ingerencja w atmosfere Jowisza też by wchodziła w rolę ?

Pytam się bo niechce aby zakłócami mi wiru czerownej plamy ?

 

Co do ceny nie da się taniej ? Przecież w astra.pl mam całą gwiazdkę za 99 zł. netto

 

Za 99zł to masz w astro.pl gwiazdę niewidoczną rozumiesz nie-wi-do-czną, a u mnie masz za śmieszne 1828zł i 17gr planetę największa w układzie słonecznym obcemu ożenił bym za minimum 5 kawałków dla Ciebie jest specjalna cena.

Jeżeli zdecydujesz się w ciągu 7 dni to rezerwuję dla Ciebie wszystkie cztery największe księżyce Jowisza, które otrzymasz zupełnie Gratis  Pamiętaj masz  7 dni przelej pieniądze na mój rachunek Cypryjskim banku Cactusos 1756348-002356782-6758800, a otrzymasz Jowisza i 4 księżyce gratis.

Co do ingerencji w atmosferę Jowisza to oczywiście, że gwarancja obejmuje także atmosferę. Gwarancje nie obejmują tylko zdarzeń losowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa może trzy lata temu słyszałem o ekipie która sprzedawała działki na ... księżycu,zdecydowanie lepsza inwestycja jak w gwiazdkę,chociaż można pokazać dziewczynie przez teleskop i obiecać ;) że domek obok Alfonsa zbudujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Jowisza jak za inne planety 1998zł netto + VAT 22% - 25% rabatu to robi 1828zł i 17gr brutto. Certyfikat dostarczyć we fraku czy poleconym?

 

Powiem więcej możesz u mnie wykupić miesięczny abonament na ochronę tego Jowisza ja się zobowiązuję, że obca noga nie postanie na Twojej planecie, a jak dam dupy to Ci zapłacę odszkodowanie w wysokości 1 000 000 USD. Możesz to mieć  za jedyne 19zł netto miesięcznie  + niestety VAT 22%

 

 

Mirku, odnoszę wrażenie, że sobie jaja robisz. Czy możesz tak poprostu handlować planetami? Bez pozwolenia Bush'a? Bo to chyba też jego?!

 

Jeśli masz jego zgodę to przepraszam.

 

PS. Jeśli wszystko jest legalne to proponuję na niektóre planety zrobić VAT 7% i podciągnąć pod "materiały budowlane". Można by się na ulgę chociaż załapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie chyba. Niektórzy nabyli prawa do ulgi duzo wcześniej i mogą z niej korzystać jeszcze długo.

No chyba, że te osły znowu coś wymyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie jednak glowy do interesow ;D

 

kupujesz Jowisza za to co chce Mirek i masz wylacznos na obserwacje - kazdy kto wyceluje teleskop, lornetke czy cos w tym stylu musi Ci bulic od zerkniecia - i jestes ustawiony na cale zycie. 8)

 

kto sie gapnie na Twoja wlasnosc bez uregulowania naleznosci bedzie popelnial przestepstwo federalne i zwali mu sie na leb cale FBI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jowisz już sprzedany, a więc po sprawie.

 

Zapytam jeszcze o inne planety. Jak liczysz Mirku ceny. Czy to jest wg. masy planety.

 

Jaka była by cena pierścieni Saturna, bo chciałbym je sprezentować dla Marsa, z okazji wielkiej opozycji  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.