Skocz do zawartości

Mapa członków forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna nowość :)

 

Uruchomiłem moduł z mapą członków forum :

http://astronomia.net.pl/cgi/yabb/YaBB.pl?...l;defmap=europe

 

Bardzo prosze (jeśli ktoś ma) o przesłanie do mnie mapki Polski to zrobię dla Polski mapę co ma największe znaczenie. Przynajmniej bedzie wiadomo gdzie się kto znajduje :) .

 

Myślę że ten pomysł może się spodobać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem mapa się zapełnia :) , mamy nawet jednego członka z poza naszego kraju - też sobie znalazł miejsce na mapie . Fajnie.

 

Nie będzie problemów w jakiej okolicy robić zlot by wiekszośc miała blizko - to tak na przyszłość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapke poprawiłem ale tych szpilek nie bedę powiększał bo jest narazie 30 punktów i już sporo jak będzie więcej to będzie szpilka na szpilce.

Chyba żeby je zastąpić czymś innym - nie mam koncepcji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pytam

czemu moja szpila świeci na zielono i co to jest n/a ?

Co do ilości osób z jednej miejscowości to może być jedna szpila np. czerwona co oznacza więcej niż jeden i po kliknięciu wyświetla się horągiewka z wykazem osób.

andrzej z opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej. Pinezka zielona, to płeć n/a (not available). On-line jest wskazywane przez słabe migotanie tej pinezki. Jasne migotanie wskazuje lokalizację zawodnika po zaznaczeniu jego nicka na liście obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Capitano wszystko wyjaśnił , mruga on-line , kolory płeć .

 

Proszę o ile mogę KRAJOWYCH członków o zaznaczanie swojego miejsca na mapie POLSKI , zagranicznych (bo i takich mamy co prawda trzech no ale i tak super) o zaznaczanie na mapie EUROPY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze Małek i MaciejO są już w Europie tak trzymac Panowie. Tylko pamietajcie jak już tam formalnie się znajdziemy (UE) to trza zrobić trochę ordnugu z paroma narodami bez jajec.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.