Skocz do zawartości

Powrót teleskopy.pl


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Po długiej nieobecności udało Nam się znaleźć troche czasu i przywrócić strone teleskopy.pl , porządkująć to co napsuł ... dysk HAL ( by nie było antyreklamy  ;D ). Jest jeszcze dużo błędów w linkach i braków ale sukcesywnie będziemy to naprawiać próbująć przy okazji wdrozyć nowe wersje skryptów , wyglądu itd...

 

Chciałby Wszystkich pozdrowić serdecznie w imieniu

swoim i zespołu teleskopy.pl i przeprosić za tak długi okres nieobecności.

 

Pozdrawiam

Łukasz Markulis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar plz. daruj sobie właśnie słuchm dość ważnej debaty sejmowej na temat czy referendum ma trwać 1 czy 2 dni.  ;D ( tak przemogłem się do TV)

 

Mamy nowsze forum, mozliwość opcjonalnego logowania się, profil ze zdjęciem. Można uploadowac pliki na forum ( jpg, mpg,avi ... i dodam jak zajdzie konieczność inne do 10MB ) - NIE TRZEBA MIEĆ SERWERA. Co do layoutu graficznego forum, coś tam popróbowałem zmieniać, ale przyzwyczaiłem się do starego forum i jakoś te zmiany mi nie zabardzo szły.

Ale przecież nie o to chodzi. Liczy się informacja.

Co do pozostałej części strony , też będziemy to powoli zmieniać. W zależnoci od czasu , nastroju i pogody bo teraz obserwacje astro przedkładam nad internet.

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee Oskar - forum się znacznie poprawiło i moim zdaniem jest teraz fajne pod względem normalnego usera . Ja widzę duże zmiany na resztę jeszcze musimy zaczekać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla U strony to kwestia zarabiania na życie , a dla Nas co najwyżej nieprzespanych z nerwów paru nocy.

 

Forum jest nowe, a jak znajdzie się natchnienie to reszta też bedzie nowsza. A natchnienia będzie u mnie tyle i Mów widocznych na naszym niebie. Narazie było M13.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.