Skocz do zawartości

Co tu tak cicho??? + lista userów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich maniaków astro z Torunia i okolic!!!

 

Straszną ciszę obserwuje w dziale > Zloty i spotkania lokalne > Toruń. Czy jest nas naprawde tak mało??? Ja rozumiem, że były wakacje, urlopy ( brak dostępu do neta ), ale żeby aż tak. Przy okazji miałbym propozycję, by w tym temacie stworzyć listę z informacjami o nas (filtrowanie użytkowników forum to tragedia!) : login na forum, posiadany sprzęt, kontakt GG, Skype itd. Na pewno usprawniłoby to kontakt miedzy nami w celu wspólnych wypadów na nocne lookania.

 

Mam nadzieje że bedzie jakiś odzew-nawet ze zjebkami dla mnie:)

 

Pozdrawiam

 

SI_WY1975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadeo - wiem ile nie wiem - więc chyba więcej niż początkujący

 

zestaw małe AstroFoto

ED80 + FF/FR 0,8 + DSLR Sony A700

guiding - 80/400 + AllCCd5 Mono

montaż - Celestron CG5 GT

 

do tego parę dupereli do podglądania nieba - lecz nieużywane są - zaczynam focić

 

kontaktów nie podaję - na GG wieczorami bywam bardzo sporadycznie a raczej wcale

lepiej do mnie pisać tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Straszną ciszę obserwuje w dziale > Zloty i spotkania lokalne > Toruń. Czy jest nas naprawde tak mało??? Ja rozumiem, że były wakacje, urlopy ( brak dostępu do neta ), ale żeby aż tak. Przy okazji miałbym propozycję, by w tym temacie stworzyć listę z informacjami o nas (filtrowanie użytkowników forum to tragedia!) : login na forum, posiadany sprzęt, kontakt GG, Skype itd. Na pewno usprawniłoby to kontakt miedzy nami w celu wspólnych wypadów na nocne lookania.

...

 

Ostatnio rzeczywiście niewiele się dzieje w okolicach naszych toruńskich działów. Listę userów bez trudu zrobisz z lektury postów w dziale toruńskim. Przy wielu osobach są informacje kontaktowe i sprzętowe. U mnie znajdziesz wszystko co trzeba w informacjach na moim profilu.

Była taka grupka, która spotykała się w okolicy Górska. Miejscówka średnia, bo trochę za blisko Wisły i mgliście bywało. Zaczęliśmy rozglądać się za nową, ale wakacje przerwały poszukiwania. Ty SI_WY1975, widzę jesteś z Wąbrzeźna. Może masz jakieś ciekawe miejsce w swojej okolicy?

Niestety wielu starych toruńskich obserwatorów przestało praktykować. U mnie z tym też ostatnio krucho.

Na pociechę pozostają imprezy dydaktyczno-towarzyskie. W tym roku jest np. cykl wykładów w CSW. Najbliższy będzie we wtorek 8. września o godzinie 18.00

Jak masz ochotę, to się wybierz. Jak mi nic nie wypadnie pewnie będę. Możemy się spotkać, pogadać, wypić kawę/piwo...

Pozdrawiam

Piotr

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.