Skocz do zawartości

Dziwny kalendarz...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

 

Mam uwagę do Administratora - dlaczego w kalendarzu 3 maja to niedziela  ??? ???

 

Jest przesunięcie o jeden dzień   ;)

 

Paweł T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz chyba powinno być OK.

 

Ale co do kalendarza mam inne plany . Ten kalendarz w porównaniu ze starym z forum jest dużo bardziej edytowalny :) , dlatego mam taką propozycję . Mogę w nim zamieszczać ciekawe zjawiska na dany miesiąc jeśli ktoś się zobowiąże do dostarczania ich do mnie w formacie tekstowym najlepiej .

 

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię czasami popracować , a tak nawiasem mówiąc to jest plik tekstowy więc może nawet ktoś dostarczać gotowca .

Wtedy by ta robota spadła na kogoś innego :) .

 

P.S.

Dorobiłem na szybkiego jeszcze fazę Księżyca. Jeśli są jeszcze jakieś pomysły ale proste - to proszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że non stop dyskutujemy tu o zakupach, marzymy o sprzęcie i gdybamy o obniżkach cen warto byłoby dać jakiś link do kursów walut - same dolary i euro wystarczą  ;) - tak na ostudzenie głów.

 

Tam gdzie jest lista członków jest opcja "view top 10 users". Przetłumaczona "zobacz GÓRA 10 użytkowników", czy jakoś tak. Proponuję to poprawić, albo w ogóle usunąć. To przecież nie regaty...  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.