Skocz do zawartości

Betoniarka C11


kurzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Niestety z przyczyn niezależno-ekonomiczno-świetlnych muszę się rozstać z moim "oczkiem w głowie" Miałem ją krótko ale dała mi tyle radości że nie sposób to opisać. Ale do rzeczy.

 

Do sprzedania tuba optyczna Celestron C11. Tuba jest kupiona od forumowicza Hanysiaka który jak na miłośnika astronomi przystało używał ją zgodnie z przeznaczeniem. Do mnie trafiła w połowie tego roku i została przez serwis Astrokraka dokładnie przebadana wyczyszczona i skolimowana. Przy okazji został zredukowany mirror shift oraz przerobione mocowanie lustra wtórnego z plastikowego na aluminiowe ( to jest jedyna rzecz którą celestron musi w końcu zmienić).

Aby brudek się do niej nie dostał zakupiłem filtr Celestron Skylight który zamyka fizycznie tubę optyczną i chroni wnętrze teleskopu przed kurzem i zanieczyszczeniami. Do zestawu też jest spełniający swoje zadanie odraszacz Celestrona oraz torba z usztywnieniem i wytłoczką dokładnie pod tą tubę. Standardowo w zestawie był szukacz 9x50, kątówka, visual back i okular 40mm które oczywiście też dokładam.

 

Stan teleskopu określam na IDEALNY !! Nie ma najmniejszego brudu na lustrze !!

Gratisowo dodam pokrętła Boba ( Bob's knobs ) dedykowane dla tego modelu ( nowe, nie zamontowane )

 

Cały zestaw zapakowany w oryginalne pudło Celestrona.

 

 

Cena jaka mnie interesuje za cały zestaw to 6600 zł

c11_1.JPG

c11_2.JPG

c11_3.JPG

c11_4.JPG

Edytowane przez kurzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych mogę też sprzedać C11 w zestawie z montażem ALT-AZ Ioptron Minitower. Wszelkie info na stronie producenta.

 

Cena za zestaw to 8000 zł ( świąteczna promocja ) Sam montaż jest warty ok 3000 zł Uprzedzając pytania, przed sprzedażą tuby nie sprzedam montażu !

 

Trzecie zdjęcie z Winter Star Party ukazujące zamontowany C11 na tym montażu. ( znalezione w sieci ) Czwarte i piąte zjęcie ( robione komórką )to mój zestaw, ten do sprzedania

mini1.jpg

mini2.jpg

mini3.jpg

mini4.jpg

mini5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigilia. Czas prezentów :)

 

Tylko do końca świąt do tuby lub zestawu z montażem dokładam:

 

Webkama Toucam PRO z monochromatyczną matrycą CCD ICX098BL Sony. Kamerka kupiona w firmie Astronomiser już jako przerobiona na długie czasy. W zestawie z noskiem 1,25" i filtrem IR-cut Baadera.

 

Webkama Logitech Quickcam 4000 z sensorem SONY !! W zestawie z noskiem 1,25" ( w sam raz na nadchodzącego Marsa )

 

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

kam2.JPG

kam3.JPG

kam1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obniżka:

 

Tuba (cały zestaw opisany w pierwszym poście) 5900

( w cenie z Webkamem Logitech Quickcam 4000 z sensorem SONY !! W zestawie z noskiem 1,25" )

 

Gratisowo będzie do wyboru jedno z:

- Okular Baader Hyperion 13 mm

- Webkam Toucam PRO z monochromatyczną matrycą CCD ICX098BL Sony Kamerka kupiona w firmie Astronomiser już jako

przerobiona na długie czasy. W zestawie z noskiem 1,25" i filtrem IR-cut Baadera.

- Korektor ogniskowej Hirsch f/6.3

- Korektor ogniskowej Celestron f/3.3

- Vixen Barlow 2x Deluxe

- Tele Vue Barlow 3x

 

Zainteresowanych zakupem zestawu z montażem, kamerkami lub innymi akcesoriami prosze o pytania na priv.

Edytowane przez kurzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tuba (cały zestaw opisany w pierwszym poście) 5100

( w cenie z Webkamem Logitech Quickcam 4000 z sensorem SONY !! W zestawie z noskiem 1,25" )

 

Gratisowo będzie do wyboru jedno z:

- Okular Baader Hyperion 13 mm

- Webkam Toucam PRO z monochromatyczną matrycą CCD ICX098BL Sony Kamerka kupiona w firmie Astronomiser już jako

przerobiona na długie czasy. W zestawie z noskiem 1,25" i filtrem IR-cut Baadera.

- Korektor ogniskowej Hirsch f/6.3

- Korektor ogniskowej Celestron f/3.3

- Vixen Barlow 2x Deluxe

- Tele Vue Barlow 3x

 

Zainteresowanych zakupem zestawu z montażem, kamerkami lub innymi akcesoriami prosze o pytania na priv.

Edytowane przez kurzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.