Skocz do zawartości

EOS 400D mod + akcesoria


maurer-m1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam do sprzedania następujący sprzęt:

 

1) Canon EOS 400D modyfikowany bezposrenio w Baader Palnetarium (wysłany do BP, tam wymieniono filtr i odesłany z powrotem). Jest to fabryczny komplet z obiektywem KIT-owym 18-55/3.5-5.6, ładowarka, kabelki, instrukcje obsługi, soft. Aparat w bardzo dobrym stanie.

W tym poście http://astro-forum.o...=1entry373745 widać flata - może warto byłoby wyczyścic matrycę szczerbaty.gif , ale ja się za to nie biorę - zresztą nie widzę żadnego wpływu na zdjęcia dzienne a tym bardziej astro . Przebieg to ok. 4000 zdjęć. Kupiony w wakacje 2008 r. Później postaram się dorzucić fotkę samego aparatu - na razie nie mam czym zrobić.

IMG_4032.JPG

IMG_4036.JPG

 

Do zestawu dodaję dodatkową baterię; kartę pamięci Scan Disk Extreme III 4 GB; pilot na kablu (obsługuje tryb Bulb) oraz złączki EOS-M42 i EOS-T2.

IMG_4040.JPG

IMG_4041.JPG

 

CENA KOMPLETU: 1700 ZŁ z przesyłką ( sama przeróbka w Baader Planetarium kosztowała 355 Euro g.gif )

 

2) Filtr korekcyjny Astronomik OWB (original white balance) Clipp - bezbłędny i fantastyczny dodatek do przezrobionego Canona. Przywraca oryginalny balans bieli a tym samym pełną funkcjonalność "dzienną" również w trybach automatycznych. Montowany jest w korpusie aparatu (Clipp filter) co sprawia, że można go uzywać z dowolnym obiektywem z bagnetem EF. Świetny sprzęt - tu więcej info: http://www.teleskop-...roducts_id/1320

IMG_4023.JPG

Canon_EOS_Clip_Filter.jpg

 

Cena : 400 zł + przesyłka - do kupienia dopiero po sprzedaży Canona !!!

 

3) Zasilacz ACK-DC 20 - oryginalny zasilcz Canona do modelu EOS 400D z adapterami do slotu na betrię. Koniec z brakiem prądu podczas sesji astro (jeśli mamy 220 V na stanowisku). Zasilacz ma 3 ryski na obudowie od spodu i łączony kabel na wyjściu - mało istotne, ale informuję - był zamontowany na stałe w skrzynce zasilającej w moim obserwatorium dlatego kabelek musiał być przerobiony - teraz wymontowany i przywrócony do stanu "z pudełka".

IMG_4039.JPG

 

Cena: 190 zł + przesyłka

 

4) Obiektyw SIGMA 17-70 F 2.8-4.5 Macro z mocowaniem EF. Świetny, w miarę jasny i uniwersalny zoom. Jeszcze na gwarancji (kupiony w sierpniu 2009). Żadnych rys, żadnych zadapań - optyka i mechanika super. Zebrał bardzo pochlebne opinie na www.optyczne.pl - proponuję poczytać. Kupiłem go bo KIT-owy obiektyw to marny sprzęt oraz dlatego, że ma mocowanie EF, z którym można zastosować filtr Astronomika OWB.

 

IMG_4028.JPG

IMG_4027.JPG

 

Cena: 1100 zł + do kupienia dopiero po sprzedaży Canona !!!

Sprzęt można zobaczyć/przetestować/odebrać w Łodzi lub Pabianicach pod Łodzią.

 

Promocja pakietowa:

Przy zakupie całości (1+2+3+4) - cena kompletu 3000 zł z kosztami wysłania po mojej stronie.

Edytowane przez maurer-m1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakujące zdjęcia aparatu ( niestety robione telefonem - przepraszam za jakość):

 

ap1a.jpg

ap2.jpg

 

Dodam jeszcze, że w grę wchodzi zamiana :

- filtry Ha, OIII, SII oraz L (UV/IR CUT) w oprawach 2"

- aparat kompaktowy klasy Canon SX.../Nikon Coolpix L.../Olympus SP....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.