Skocz do zawartości

Sky Lux 70/700 komplet plus NPZ Super Plossl 10mm


Konczako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do sprzedania komplet Sky Lux 70/700. Dodatkowo dołączam do zestawu (w komplecie również Kellner 20mm) całkiem niezły okular NPZ

Super Plossl 10mm. Stan optyki idealny , Montaż bardzo dobry stan. Jedynie śruby przy nogach statywu przyrdzewiały ale to nie wpływa w żadnym stopniu na użytkowanie.

Oczywisice mogę sprzedac okular oddzielnie. Stan okularów idealny:).

Całosć: 290zł z dostawą(kurier)lub 260zł odbiór osobisty.

NPZ Super Plossl 10mm: 60zł

IMG_1141.jpg

IMG_1143.jpg

IMG_1144.jpg

IMG_1146.jpg

IMG_1147.jpg

IMG_1148.jpg

Edytowane przez Konczako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cena kompletu: 190zł z dostawą

W komplecie daję to co było w pudełku przy kupnie czyli montaż, szukacz, nasadka kątowa, soczewka 1,5x, kellner 20mm, teleskop, mapa księżyca oraz dokumentacja.

Edytowane przez Konczako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Sheoll zwolni rezerwacje, to chciałbym zgłosić zarezerwacje (pw)

Zdjęcia postaram się wysłać albo wrzucę do wątku jak najszybciej (niestety pracuje często do późna:(). Co do śrubeczek to trochę wd lub Pepsi i są jak nowe:). Sam teleskop nie był za często używany stad też tubus, szukacze i montaż są w bardzo dobrym stanie. Jedynym minusem są te śrubeczki do skręcenia nóg statywu. Nie wpływa to w żadnym stopniu na stabilność statywu i użytkowanie... Statyw u mnie stał cały czas złożony i dopiero teraz rozkręciłem nogi i zapakowałem do wysyłki.

Dane teleskopu z instrukcji:

ogniskowa: 700mm

średnica obiektywu: 70mm

akcesoria:

-okulary: 20mm i 4mm (4mm sprzedałem po miesiącu ale w zasadzie był kiepskiej jakości i go nie używałem)

- lunetka celownicza 6x30

- pryzmat zenitalny

- statyw aluminiowy

- Montaż równikowy (paralaktyczny) i wyglada na eq-1. Postaram się wrzucić więcej zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia postaram się wysłać albo wrzucę do wątku jak najszybciej (niestety pracuje często do późna:(). Co do śrubeczek to trochę wd lub Pepsi i są jak nowe:). Sam teleskop nie był za często używany stad też tubus, szukacze i montaż są w bardzo dobrym stanie. Jedynym minusem są te śrubeczki do skręcenia nóg statywu. Nie wpływa to w żadnym stopniu na stabilność statywu i użytkowanie... Statyw u mnie stał cały czas złożony i dopiero teraz rozkręciłem nogi i zapakowałem do wysyłki.

Dane teleskopu z instrukcji:

ogniskowa: 700mm

średnica obiektywu: 70mm

akcesoria:

-okulary: 20mm i 4mm (4mm sprzedałem po miesiącu ale w zasadzie był kiepskiej jakości i go nie używałem)

- lunetka celownicza 6x30

- pryzmat zenitalny

- statyw aluminiowy

- Montaż równikowy (paralaktyczny) i wyglada na eq-1. Postaram się wrzucić więcej zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.