Skocz do zawartości

problem z logowaniem


Gość Safko

Rekomendowane odpowiedzi

Coś już zbyt dużo tych przypadków z logowaniem i rejestracją.

 

Panowie, weźcie coś zróbcie z tym. Przynajmniej umieśćcie jakąś notkę na stronie logowania/rejestracji - coś w stylu "w razie problemów z logowaniem, lub rejestracją proszę skontaktować się z Administratorem. Za utrudnienia przepraszamy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nie mogę się zalogować na forum. Mój login to "tor_nn". Odzyskiwanie hasła nic nie daje - kiedy wpisuję w odzyskiwaniu hasła swój login wyskakuje błąd: [#10112] Nie można znaleźć konta użytkownika dla tej nazwy lub tego adresu e-mail. Proszę sprawdzić podane informacje i wysłać ponownie formularz.

a kiedy wpiszę swojego maila to dostaje maila z forum astropolis ale postępowanie zgodnie z przesłaną instrukcją nic nie daje...

 

Miałem dokładnie tak samo, dosłownie przed chwilą się zalogowałem. Okazało się, że moja nazwa użytkownika nie była taka jak ta wyświetlana przy moich postach, próby odzyskania hasła również nic nie dawały.

Udało mi się w końcu zalogować używając loginu przesłanego przez Adama mailem, wciąż nie mogę się zalogować uzywając maila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że moja nazwa użytkownika nie była taka jak ta wyświetlana przy moich postach

 

Nie "się okazało", tylko zmieniłeś sobie "nazwę wyświetlaną" na inną, a potem próbowałeś się zalogować na nią (zamiast na login). Trudno, żeby to zadziałało. Ten sam problem dotyczy Was wszystkich tu powyżej.

 

Jedyna rada na to, to wyłączyć możliwość wpisywania "nazwy wyświetlanej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko weź pod uwagę że rejestrowałem się ponad 2 lata temu, a zawsze używałem maila do logowania na forum. Po dwóch latach mogę tego loginu nie pamiętać... Nie da się loginu podać w mailu przy odzyskiwaniu hasła podać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc!

To był mój błąd, dawno się nie logowałem i nie wiedziałem jaki jest mój login a w przeglądarce miałem zapamiętaną nazwę użytkownika w miejscu loginu i nie działało.

Przepraszam za problem i jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko weź pod uwagę że rejestrowałem się ponad 2 lata temu, a zawsze używałem maila do logowania na forum. Po dwóch latach mogę tego loginu nie pamiętać... Nie da się loginu podać w mailu przy odzyskiwaniu hasła podać?

 

Ja nie widzę z tym problemu. Każdy problem można rozwiązać, tylko trochę ton niektórych dyskutantów tego wątku nie napawa mnie radością.

 

Forum w tej chwili to bardzo rozbudowany ekosystem i nie wszystko daje się od razu naprawić/ogarnąć.

 

Mam nadzieję, że logowanie przez maila zadziała jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc!

To był mój błąd, dawno się nie logowałem i nie wiedziałem jaki jest mój login a w przeglądarce miałem zapamiętaną nazwę użytkownika w miejscu loginu i nie działało.

Przepraszam za problem i jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Świetnie, że zadziałało. Gdybyś coś jeszcze potrzebował, to wal śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.