Skocz do zawartości

problem z logowaniem


Gość Safko

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam że piszę tutaj, ale próbowałem się zalogować na swoje konto - Safko - i jak juz to robię to wyskakuje taki błąd [#404] Sorry, we could not locate the page you are requesting to view. Please click here to return back to the forum's home Nie wiem o co chodzi bo nie znam ang :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej siema,

 

Z racji tego, że goście nie mogą zakładać nowych tematów, wpiszę się tutaj.

Mam problem z rejestracją na tym forum. Problem polega na tym, że obojętnie jaki adres e-mail podam w formularzu, zawsze jest wykrywany przez system jako "użyty" a kiedy wpisałem swojego mejla w "odzyskiwanie hasła" to był komunikat, że nie ma go w bazie. Więc o co chodzi?

 

Ten adres e-mail jest już używany przez innego użytkownika forum

 

g_aav@o2.pl - to mój adres i jest niemożliwe, żeby tu był już w bazie. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednakże to, bo:

 

test podkreślnika.PNG

 

a sprawdziłem, niema takiego adresu maila w bazie forum

 

Zbycie rejestrowałeś się ze 3-4 wersje forum temu :szczerbaty:

być może aktualna wersja zawiera takie ograniczenia,

choć raczej jest to po prostu błąd silnika forum

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam problem z zalogowaniem się na forum. Niestety zapomniałem hasła (użytkownik "Grześ". Odzyskiwanie również nie działa. Za każdym razem jak próbuję zalogować się przy użyciu zresetowanego hasła, otrzymanego w mailu, i nazwy użytkownika, któreś z nich jest błędne. Nazwy użytkownika jestem pewien, czyli kłopot z hasłem. Pomóżcie proszę.

Pozdrawiam

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest Twój profil: http://forum.astropolis.pl/user/6622-grze/ ?

jeżeli tak, to wygląda na problem z polskimi znakami w loginie, silnik nie potrafi go znaleźć w bazie

 

mogę go zmienić na "Grzes" zostawiając nazwę wyświetlaną po staremu "Grześ", może to pomoże, wtedy nie powinno być już tego problemu z przypomnieniem hasła na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumas, nie wiem czy to mój profil, nie mogę go oglądać. Prawdopodobnie to właśnie jest mój założony jeśli się nie mylę w 2007. Jestem z Dzierżoniowa. To powinno Ci pomóc. Jeżeli możesz zmienić nazwę to bardzo proszę zrób to. Myślę że to powinno pomóc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups rzeczywiście goście nie mogą oglądać profili użytkowników, ale skoro jesteś z Dzierżoniowa, to się zgadza z wpisem w tym profilu, więc sądzę, że weryfikację przeszedłeś pozytywnie :)

zmieniłem nazwę logowania na "Grzes"

taką podaj jako login,

a jeżeli nie pamiętasz hasła, to przypomnienie powinno przyjść na adres Twojego maila, jaki podałeś podczas rejestracji

 

i daj znać czy się udało

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam podobny problem, mój login to madzik_ nie mogę się zalogować, przypomnienie hasła nic nie daje, cały czas wyskakuje 'login lub hasło niepoprawne'. Mam konto tutaj już jakiś czas i zawsze wszystko działało, pomocy! ;( to przez podkreślnik? jak się rejestrowałam, to nazwa bez podkreślnika była już zajęta.... POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam chyba ten sam problem, który miał Grześ. Aby się zalogować muszę wpisywać "Micha 322;_Ufo" (tylko bez spacji), co nie jest zbyt praktyczne, zwłaszcza na cudzych komputerach. Dawniej mogłem logować się adresem e-mail, teraz już się nie da. Czy mogę więc prosić o usunięcie z loginu polskiej literki? A może da się definitywnie rozwiązać problem przy okazji zmian na Forum? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie to dopadło... Nie mogę się zalogować na swoje konto (AdamS1981), a nie mam ani podkreślnika, ani znaków diakrytycznych. Zmieniłem już hasło (kilka razy) i dalej nic... teraz już nawet nie wiem którego hasła mam używać. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie mogę się zalogować na forum. Mój login to "tor_nn". Odzyskiwanie hasła nic nie daje - kiedy wpisuję w odzyskiwaniu hasła swój login wyskakuje błąd: [#10112] Nie można znaleźć konta użytkownika dla tej nazwy lub tego adresu e-mail. Proszę sprawdzić podane informacje i wysłać ponownie formularz.

a kiedy wpiszę swojego maila to dostaje maila z forum astropolis ale postępowanie zgodnie z przesłaną instrukcją nic nie daje.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.