Skocz do zawartości

Meade LXD75 SN-10" UHTC, TV: Nagler 12mm, Panoptic 22mm


liq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

1) Sprzedam teleskop Meade LXD75 Schmidt-Newton 254mm f/4 UHTC. Stan b. dobry, drobne ślady użytkowania. Tuba jest wyflockowana. Oryginalny wyciąg został zastąpiony crayfordem Wyorock'a. Motofocus zbudowany na bazie elektroniki z Meade #1244 dzięki czemu może być kontrolowany za pomocą pilota Autostar lub osobnego, oryginalnego pilota, który również jest w zestawie. Do kompletu dodaję odrośnik. Narazie wystawiam jako całość, ale nie wykluczam możliwości rozbicia zestawu. Cena: 5500zł. Dodatkowe zdjęcia w pełnej rozdzielczości mogę podesłać na maila. Więcej informacji na pw lub tel. 604 161 181

 

2) Okulary TeleVue Nagler 12mm T4 oraz Panoptic 22mm. Stan b. dobry, komplet zaślepek. Nagler 1000zł, Panoptic 800zł. Okulary sprzedam dopiero kiedy znajdę nabywcę na teleskop.

 

Oferta sprzedaży będzie aktualna najdłużej do końca miesiąca. Ewetualnych rezerwacji na poszczególne elementy proszę dokonywać w tym temacie, a nie przez PW.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka niusów:

- z powodu wyjazdu do połowy sierpnia nie będę miał dostępu do internetu, więc pozostaje tylko kontakt telefoniczny, a i z nim może być różnie :)

- do naglera znalazłem pudełko z pełną dokumentacją. Oczywiście dokładam to do okularu

- do teleskopu mam wszystkie oryginalne kartony w których sprzęt przyszedł do mnie z USA, więc nie będzie problemu z wysyłką.

- przyjmuję możliwość (rozsądnej) negocjacji cen i rozbicia kwoty na kilka rat.

DSC08817.JPG

DSC08815.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.