Skocz do zawartości

(S) Synta 8" + wiele dodatków


tutko

Rekomendowane odpowiedzi

No Pany i Panie...

Poszukuję chętnego na moją Syncię8" Pyrex zakupioną przeze mnie w styczniu 2009. Pytam Was zanim wrzucę ofertę w świat :)

 

W komplecie kitowe okularki 10 i 25mm, grzałka na L.G. gdy się oszroni, wentylator do chłodzenia(płytka na której zamocowałem wentylator wydaje się być porysowana jednak to niebieska folia, której nie zdejmowałem), akumulator żelowy 12V/4.5Ah (prawie nowy), filtr słoneczny na tubę oraz na szukacz [ jego wykonaniu estetyki brak jednak spełnia swoją rolę ;)],półeczka mojego pomysłu z przełącznikami do tuningu( próbowałem podłączyć samodzielnie ale z mizernym skutkiem-włączałem went to grzałka gasła a światełko w przełączniku przygasało i na odwrót). Na półeczce są zamontowane 4 przełączniki hebelkowe podświetlane na czerwono,W zamierzeniu przeznaczone były dla:1-grzałka, 2- wentylator, 3- oświetlenie neonowe(czerwone),4- nie wiem....;).

 

Komplet jaki oferuję jest wystarczający dla obserwacji w nocy jak i w dzień ;)

 

LG nigdy nie czyszczone, myte czy coś w tym rodzaju, ogólnie sprzęt w bardzo dobrym stanie, wyciąg Cayforda 2" standardowo montowany w Syntach z Pyrexowym lustrem, na szukaczu zmieniona śrubka do justowania gdyż oryginalna uległa awarii ;)....

 

Preferuję odbiór osobisty w Szczecinie lub mogę dowieźć na trasie Szczecin - Lubin, nno może ewentualnie Wrocław:)

 

Cena jaka mnie interesuje za komplet to powiedzmy 1100zł lub 950 za golasa jedynie z kitowymi okularkami i grzałką.

post-15906-056295400 1281166989_thumb.jpg

post-15906-014247000 1281167017_thumb.jpg

post-15906-073300900 1281167034_thumb.jpg

post-15906-096503400 1281167064_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1050 zł za komplet.

 

Sama folia na filtr słoneczny (200x200mm + 100x100mm) w Delcie to ok 50zł z wysyłką...

Akumulator 12v/4.5Ah 50zł.

Płytka pod wentylator cięta laserowo na zamówienie 30zł + wysyłka.

Grzałka, wentylator i przełączniki hebelkowe +/- 50zł + wysyłki.

Na półeczkę wykorzystałem pleksi ze stojaka na ulotki więc nie kosztowała nic ;).

Cenę nowej Synty 8" każdy zainteresowany zna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość wysyłki kurierem?

Myślę, że nie powinno być problemu... Nie mam oryginalnego kartonu od tuby jednak postaram się ją dobrze zabezpieczyć( styropiany chyba mam) i oczywiście ubezpieczyć u kuriera...

Karton od montażu chyba mam.

Wysyłka byłaby w 2 paczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.