Skocz do zawartości

PODZIĘKOWANIA


Przemek Zientala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

dzisiaj otrzymałem wygrane przeze mnie nagrody. Jestem z nich bardzo zadowolony i chciałbym Wam wszystkim podziękować.

Panu Kamilowi Złoczewskiemu, pomysłodawcy konkursu, dziękuję za pomysł. Konkurs ten był wspaniałym przeżyciem i mam nadzieję, że odbędzie się kolejny ;)

Mentorom i Jurorom chcę podziękować za oceny moich tekstów. To Wam chciało się oceniać moje "wypociny", za co bardzo, bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że sprawiło to Wam wszystkim przyjemność ;)

Chcę także podziękować wszystkim Uczestnikom. Rywalizacja z Wami była czymś niezwykłym. Dzięki Wam sporo się nauczyłem, dodawaliście mi motywacji do wykonywania kolejnych zadań. Dziękuję także za oddane głosy na moje prace.

Nagrody rozpakowywałem z wielką ciekawością i radością. Są naprawdę wspaniałe - wszystkie. Teleskop z montażem Eq3-2 nadaje się do astrofotografii i być może otworzy się dzięki niemu kolejny rozdział w mojej nauce astronomii... Książki także są bardzo ciekawe.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim i mam nadzieję, że spotkamy się znowu za rok.

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się podłączyć pod podziękowania. Literatura fantastyczna! Tylko chciałbym jeszcze spytać czy coś się pozmieniało w nagrodach, lub czy meteoryt przyleci w innej paczce (albo z nieba :D)?

 

Wszystko dojdzie, w osobnych paczkach.

 

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

dzisiaj otrzymałem wygrane przeze mnie nagrody. Jestem z nich bardzo zadowolony i chciałbym Wam wszystkim podziękować.

Panu Kamilowi Złoczewskiemu, pomysłodawcy konkursu, dziękuję za pomysł. Konkurs ten był wspaniałym przeżyciem i mam nadzieję, że odbędzie się kolejny ;)

Mentorom i Jurorom chcę podziękować za oceny moich tekstów. To Wam chciało się oceniać moje "wypociny", za co bardzo, bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że sprawiło to Wam wszystkim przyjemność ;)

 

Dzięki!

 

Konkurs był zapewne jednorazowym wydarzeniem. Może będzie za rok, czas pokaże.

 

Zachęcam Was do szukania samodzielnie kolejnych wyzwań: OMSA, Olimpiada Astronomiczna, Olimpiada Fizyczna i mniejsze konkursy.

 

W razie pytań piszcie do Mentorów, Jurorów oraz na forach astronomicznych.

 

Pogodnego nieba!

 

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ja także dołączam się do podziękowań. Konkurs był fantastyczny i warto było zarwać kilkanaście nocek na zrobienie obserwacji.

Lornetka przeszła już chrzest bojowy i nie jestem zawiedziony. Przy mocno świecącym Łysym nie miałem większego problemu ze znalezieniem, między innymi, M27.

Książkę Mirosława Hermaszewskiego dosłownie pożarłem wzrokiem :) . Teraz niecierpliwie czekam na Wielki Atlas. W końcu będę miał konkretne mapki.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam

Mateusz

Edytowane przez mattman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.