Skocz do zawartości

[S] Wyprzedaż sprzętu: HEQ5, Takahashi FS-60C, LVW8 i LVW22, Newton 250/1200


Krzysiek Gaudy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Mam do sprzedania:

1) LVW 22mm - cena 600zł.

2) LVW 8mm - cena 550zł.

Okulary w stanie dobrym, kupione rok temu w DO.

 

3) FS-60C - razem z nim całe oprzyrządowanie: tuba optyczna + obejmy socialastro rings (obejmy cnc białe) + szukacz Takhashi 6x30mm - cena: 2400 zł.

 

4) Flattener/reductor od Sky90 - pasuje też i działa fajnie razem z FS-60C (w ogóle nadaje się do krótkich ogniskowych). Cena 850zł.

 

5) Newton 250/1200 - wersja niebieska, kupiony rok temu w DO. Kompletnie nie pamiętam ile wtedy zapłaciłem, podaje ceny wzorując się na nowym sprzęcie, a nowy kosztuje 1900. Moja cena: 1200zł. W cenie obejmy i dovetail.

 

6) Montaż i statyw HEQ5 PRO SynScan - ale UWAGA - nie działa pilot! Niestety, w czasie jednej z obserwacji pilot się zawiesił... i tak już zostało. Nie mam elektrycznej smykałki, więc nie rozbierałem. W praktyce więc sprzedaje HEQ5 SynTrek + pilot gratis. Jak komuś się go uda uruchomić (naprawić) to będzie miał SynScana gratis (pilot gratis). Cena: 2300zł. Stawy użyty może 5-6 razy, większość czasu stał i się kurzył. W cenie przeciwwagi.

 

7) Barlow 2x Tele Vue 1,25" - jakość rewelacyjna. Wygląda, jak nówka - kilka razy użyty. Cena: 300zł.

 

Poniżej zdjęcia. (FS-60C zawieszony na TSA-102S, który nie jest na razie na sprzedaż :). Do FS-60C podłączona kamerka Orion Starshoot - też nie na sprzedaż na razie).

 

Kontakt via PW lub tel: 510 142 778

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

25cm.jpg

25cm2.jpg

25cm3.jpg

fs1.jpg

fs2.jpg

fs3.jpg

lvw7.jpg

lvw22.jpg

mont1.jpg

mont2.jpg

mont3.jpg

reducer1.jpg

reducer2.jpg

Edytowane przez Krzysiek Gaudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nasz pełną skrzynkę, nie mozna wysyłać PW

Jestem zainteresowany tym FS-em, jeżeli jeszcze jest wolny biorę.

 

Faktycznie, skrzynka była pełna, ale już nie jest - możesz wysyłać. Rezerwuję FS-a dla Ciebie.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.