Skocz do zawartości

[S] EQ3-2, lunetka biegunowa, napęd


exec

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam komplet montaż EQ3-2, nowa (biała) wersja. Lunetka biegunowa. Jest to więc cały komplet dla kogoś kto chce zacząć naukę astrofotografii. Napęd w jednej osi. Montaż posiadam niecały miesiąc i jest praktycznie w sklepowym stanie. Sprzedaje, bo w międzyczasie okazyjnie kupiłem HEQ5.

 

Montażem z powodu niesprzyjającej pogody zrobiłem tylko dwa zdjęcia. Oto jedno z nich: (ekspozycja 150s bez guidingu, 300mm ogniskowej)

m312d.jpg

 

 

 

 

 

Wolałbym sprzedać wszystko w komplecie(tak jak kupiłem). Za montaż, który jest prawie nowy chcę 80% ceny sklepowej czyli 845zł i dodatkowo pokrywam koszty wysyłki jeśli ktoś zdecyduje się na kupno całego zestawu. Jeśli nie dochodzą koszty przesyłki. Można rezerwować poszczególne części, ale pierwszeństwo ma ten, kto kupi całość(na takiego kupującego będę też chciał poczekać kilka dni). Zdjęcia dodam wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.