Skocz do zawartości

duuuuuza lornetka


Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem jedno ogloszenie i tak sie zastanawiam...

nie wiem co to jest a troche daleko zeby jechac w ciemno

na zdjeciach sa dwie lornetki - ta jedna to meopta 25x100 - militarna wersja montowana z tego co wiem na roznych jednostkach plywajacych

natomiast mnie interesuje ta druga - z trzema wymiennymi okularami

wiecie co to za cudo? ile moze byc warte?

post-19959-0-32962400-1299535342_thumb.jpg

post-19959-0-75528400-1299535353_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,ze dalej próbujesz rożnych wynalazków :) niedawno opisywałeś swoja lornetkę z alegro?

 

Jeśli nie masz możliwości przetestowania jej to zostaw to i skoncentruj się na tym co jest dostępne i ma gwarancje.

 

Cudów nie kupisz i nie licz na okazje bo znowu wydasz kasę na marne,skoncentruj się na tym co chcesz oglądać i ile kasy możesz na to wydać, kup dobra nowa lornetkę na gwarancji. :Salut:

 

Y

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o taka odpowiedz prosilem.... ZONK!

wlasciwa brzmi :

carl zeiss - asembi 12,20,40x80

bardzo fajna sztuka - niestety juz nie na sprzedaz

dla zainteresowanych

byla cala rodzinka takich cudeniek

asengular 15,30,50 x100 monstrum

asesino 15,30,50x150 !!! jeszcze wieksze bydle i praktycznie nie do zdobycia - malo tez info na necie - produkowano krotko przed wojna

Starmor 12,24,42x60 (monokular)

Starmobi 12x24x42x60 '

Asaliter 35,58,116x130

Asal 35,58,116x130 (monokular)

 

to wszystko to wersje cywilne sa jeszcze wojskowe - tych jest wiecej na rynku ale sa zazwyczaj w kiepskim stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko to wersje cywilne sa jeszcze wojskowe - tych jest wiecej na rynku ale sa zazwyczaj w kiepskim stanie

 

 

Oj coś wiedzę ze za chwile opiszesz nam swoja lornetkę jak tę poprzednia :)

 

Powtarzam,jeśli nie masz możliwościowi przetestowania jej to zapewne kupisz kolejna cegle :Salut:

 

Zastanów się jaka może być sprawność takich lornetek a nie jakie są ich gabaryty,nazwy .

 

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mateuszparalot

widze ze nie dajesz za wygrana

zadalem konkretne pytanie dotyczace modelu, nazwy, ceny itp a Ty sugerujesz mi sprawdzenie stanu - to sa dwie zupelnie inne rzeczy

nie chialo by mi sie jechac 1000 km po to zeby kupic cos ien znanej wartosci a zakladam ze jak bym juz tam pojechal to jest szansa ze sprawdzilbym sugerowane przez ciebie rzeczy. ciezko jest kupowac cos nie znanej wartosci...

dostalem nauczke ze polacy na allegro zeby zarobic pare zlotych na allegro zrobia wszytsko - wlacznie z zeszmaceniem sie i ponizeniem

zainteresowala mnie ta lornetka z zupelnie innego powodu i z zupelnie innego powodu zaswitala mi w glowie mysl aby ja nabyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.