Skocz do zawartości

SK 80/400 OTA i co dalej?


!chim!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ujmując niczego TV,wolę ES bo to jakość za mniej i nikomu nic do tego.

Więc będę polecał te okulary,bo to dobre szkła za rozsądne pieniądze.

nie o to tu chodzi

utarło się, że Naglery są bardzo drogie i wiele osób nawet nie bierze ich pod uwagę przy zakupie. Zupełnie niepotrzebnie bo na rynku wtórnym można niektóre kupić w porównywalnej cenie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to tu chodzi

utarło się, że Naglery są bardzo drogie i wiele osób nawet nie bierze ich pod uwagę przy zakupie. Zupełnie niepotrzebnie bo na rynku wtórnym można niektóre kupić w porównywalnej cenie

 

pozdrawiam

 

Owszem tak się utarło,ale przecież nie dla tego że ktoś puścił plotę.Takie są ceny TV,i nie dziwię się że osoba sprzedająca wycenia go na rynku wtórny za średnio 700PLN,skoro kupując nowy musiał zapłacić krocie.Owszem,okazje się trafiają,ale przeważnie w najmniej odpowiednim momencie.Ja do cierpliwych nie należę,więc kupiłem ES i jestem zadowolony.Teraz szukam czegoś z ogniskową 6.7-9mm,jak znajdę to se sprawię.

Na temat tych okularów można poczytać recenzje na Astronocach,sam sugerowałem się jedną z nich zanim wybór padł na ES,i powiem Ci że jestem zadowolony na maksa.

 

A jako ciekawostkę,dodam że ES wypuścił już nową serię okularów o polu 120*.Więc TV nie jest już wcale tak do przodu,no ale jeszcze jest numerem jeden,choć nie mam pojęcia dla czego.:unsure:

Edytowane przez antares1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tych okularów można poczytać na Astronocach,sam sugerowałem się jedną z nich zanim wybór padł na ES,i powiem Ci że jestem zadowolony na maksa.

i o to właśnie chodzi żeby czerpać radość z hobby zamiast się stresować i wykłócać, który okular jest lepszy

Naglery i ES-y to porównywalne okulary więc jeśli można je kupić w podobnej cenie to głupotą byłoby ograniczanie wyboru tylko do ES-ów

 

A jako ciekawostkę,dodam że ES wypuścił już nową serię okularów o polu 120*.Więc TV nie jest już wcale tak do przodu,no ale jeszcze jest numerem jeden,choć nie mam pojęcia dla czego.:unsure:

to dobrze, że stale pojawiają się nowe okulary i nowi producenci. To my jesteśmy beneficjentami tego stanu rzeczy

Naglery z jakiegoś powodu zyskały rangę elitarnych ale to już przeszłość. Teraz sporo ich trafiło "pod strzechy". Mimo to nadal spotykam się z dziwnymi reakcjami na samą nazwę Nagler ... jakby były ze złota :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to właśnie chodzi żeby czerpać radość z hobby zamiast się stresować i wykłócać, który okular jest lepszy

Naglery i ES-y to porównywalne okulary więc jeśli można je kupić w podobnej cenie to głupotą byłoby ograniczanie wyboru tylko do ES-ów

 

 

to dobrze, że stale pojawiają się nowe okulary i nowi producenci. To my jesteśmy beneficjentami tego stanu rzeczy

Naglery z jakiegoś powodu zyskały rangę elitarnych ale to już przeszłość. Teraz sporo ich trafiło "pod strzechy". Mimo to nadal spotykam się z dziwnymi reakcjami na samą nazwę Nagler ... jakby były ze złota :D

 

pozdrawiam

 

Nie Zbyt,ja nie mam zamiaru się wykłócać,nawet mi to w głowie.Ale zgadzam się z Tobą że to porównywalne okulary,i przeciętny obserwator nawet nie zauważy różnicy.Doświadczony obserwator będzie miał co robić aby się tej różnicy dopatrzyć,a ja nie jestem pedantem który doszukuje się dziury w całym.

 

No i w sumie,to ja zgadzam się we wszystkim co teraz napisałeś.:friends:

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez antares1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.