Skocz do zawartości

Co jest z książką Przemka ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No tak maja mamy już połowe a książki nie widać ? Przemas - miała być na początku maja a w księgarni nic o niej nie wiedzą - co jest grane , czy już gotowa , czy się drukuje czy nadal się pisze ?

 

Daj znać kiedy to wiekopomne dzieło będzie gotowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać Bartłomieju Radosławie, że na własne Forum nie zaglądasz ;)

 

Przemas tłumaczył się już, że na polecenie Wydawcy ma wkleić fotkę z miłośniczkami astronomii w stroju topless pochylającymi się nad maksymalnie wysuniętym wyciągiem (najlepiej 2-calowym). Sfotografowane mają być koleżanki z Pomorskiego O. PTMA. Spotkanie Oddziału jest dzisiaj o 18:30. Zatem cierpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjaciele ;D

 

wstęp juz prawie gotów, fotki ściągnięte (El Capitano, dzięki za pomysł z panienkami w topples ale chyba by tą książke wsadzili na inny dział niż astronomia ;D). Mam nadzieję tylko, że to co Wydawca sobie zażyczył w tym wstępie oraz kolejność przedstawienia niektórych rzeczy nie spowoduje w Was uśmieszku :- i posądzenmia mnie o brak logiki.

 

Obiecuję, że jak tylko dostanę informację o dacie wydania to Wam ją przekaże, a jeżeli do warsztatów w Jeziorach jeszcze jej nie będzie w księgarniach to przywiozę kolorowy wydruk knigi, lepszy niż te, który miałem ze sobą w Jachrance ;D

 

Pozdro!!!

 

Przemas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.