Skocz do zawartości

Statyw Manfrotto 190B


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mam statyw fotograficzny manfrotto 190B. Firmy chyba nie trzeba rekomendować :). Jest to bardzo popularny model, chętnie kupowany ze względu na swoją sztywność oraz niewielką wagę. Statyw jest oczywiście w pełni sprawny, stan oceniam na bardzo dobry. Cena jaka mnie interesuje to 180zł. Jakość wykonania zdecydowanie lepsza niż w chińczykach z allegro.

 

Maksymalna wysokość:148cm.
Długość po złożeniu: 57cm.
Obciążalność: 5kg.
Waga: ok. 2 kg.

manfrotto3.jpg

manfrotto2.jpg

manfrotto1.jpg

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania mam statyw fotograficzny manfrotto 190B. Firmy chyba nie trzeba rekomendować :). Jest to bardzo popularny model, chętnie kupowany ze względu na swoją sztywność oraz niewielką wagę. Statyw jest oczywiście w pełni sprawny, stan oceniam na bardzo dobry. Cena jaka mnie interesuje to 180zł. Jakość wykonania zdecydowanie lepsza niż w chińczykach z allegro.

 

Maksymalna wysokość:148cm.

Długość po złożeniu: 57cm.

Obciążalność: 5kg.

Waga: ok. 2 kg.

Witam,

 

czy statyw jest aktualny- jestem zainteresowany...

 

Pozdrawiam,

 

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statyw wisi w tej chwili na allegro (licytacja od 1zł). Jeżeli chcesz mogę na priva podać linka.

 

Hah i ja sie spóźniłem bo miałem chrapke na niego od początku :)

 

Wniosek prosty, lepiej za długo nie zwlekać z decyzja zakupu :D

 

Jak by cos to jestem chętny do wzięcia od ręki za podana cene + koszt wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.