Skocz do zawartości

Recenzje Tałów.


CDev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam ogromną prośbę: bardzo wielu z nas ma teleskopy rosyjskie Tał. Moja prośba polega na tym, że jeżeli ktoś napisał recenzję teleskopu, gorąco proszę o przesłanie linka (może też być z forum, ale forum całe już przeszukałem :) oczywiście mogłem przeoczyć coś). Jeżeli ktoś nie ma strony a ma recenzję :) to oczywiście nie ma problemu co co zamieszczenia jej u mnie.

Tworzę dział na mojej stronce Kącik Rosyjskiej Optyki w którym chcę zgromadzić jak najwięcej linków do recenzji oraz samych recenzji Tałów. Taki, poradnik kupującego.

thnx./pzdrv.

 

PS. Recenzje Oskara i Chojraka mam :).

 

[ Add: Pon Lip 05, 2004 23:20 ]

Aha, proszę jeszcze Bielacka o nie zamieszczasnie swojej nie tyle recenzji co opisu, bo tez przecież jest na mojej stronie :wink:

 

A rozchodzi się o to :)

http://www.gronki.teleskopy.pl/index.php?p=kro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małka zaczęły te recenzje wkurzać i się tak nie bawi, bo wszelkie linki które podawalem po jakimś czasie przestawały działać (tzn. strony docelowe). W ten sposób dział "Recenzje" (jak i cała strona zresztą) leży od lutego odłogiem i nie ma kto się tym zająć. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu strona lezy? Taki masz fajny adresik a sie nie zajmujesz? :wink:

Recenzje ruskow mozesz sobie pozyczyc ode mnie 8) Bylby to zaszczyt miec swoj wklad w JOA :D (ide sprawdzic czy u mnie wszystko dziala skoro mowisz ze tak szybko sie zmywaja :idea: :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu strona lezy? Taki masz fajny adresik a sie nie zajmujesz? :wink:

Recenzje ruskow mozesz sobie pozyczyc ode mnie 8) Bylby to zaszczyt miec swoj wklad w JOA :D (ide sprawdzic czy u mnie wszystko dziala skoro mowisz ze tak szybko sie zmywaja :idea: :( )

 

O kurcze, CDev, daj spokój z tym zaszczytem. :oops: Strona leży bo mialem teraz okres intensywnej nauki. Co wiecej, w bólach rodzi sie nowa wersja strony. Na dniach na necie zawisnie jej część (pewnie bedzie to galeria) ale bedzie stale rozbudowywana. :) Nowy adres to www.joa.pl . Poprzedni (www.joa.poznan.prv.pl) tez bedzie nadal dzialal.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, CDev czeka na Marsa i Saturna :rr:

Recenzji 'obserwacyjnej' jako tako nie dokończyłem bo wszystkie wady i zalety piszę w obserwacjach 8). Dlatego kiedy już wszystko zobaczę to napiszę taką solidną recenzję. :D

 

Małek, JOA słynie z tego że jakość zdjęć jest nieproporcjonalna do apertury 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.