Skocz do zawartości

Sprzedam okulary Meade seria 5000 9mm, TeleVue Delos 17.3mm, Vixel NLV 5mm


Ura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do sprzedania okulary :

 

 

1-Meade Seria 5000 HD 60 9mm - w zestawie oryginalne opakowanie i komplet zaslepek, stan bdb, fajny okular solidna konstrukcja cena jaka mnie interesuje za niego to 380 zl - w cenie przesylka

 

2-TeleVue Delos 17.3mm - jestem jego pierwszym wlascicielem, kupiony w Delcie, bardzo dobry stan ma kilka miesiecy, w komplecie oryginalne pudelko, zaslepki i papiery, jednynie naklejki brak bo sobie przykleilem :) moge odkleic. Cena jaka mnie interesuje to 940zl - przesylka po mojej stronie

 

3-Vixen NLV 5mm - obiektyw w stanie dobrym, normalne slady uzytkowania, rysy od mocowania w wyciagach bez clamp ringa, rysy na obudowie, ale optyka w stanie super, bez rys - cena 280 zl - wysylka po mojej stronie.

 

 

zdjecie 1.JPG

zdjecie 2.JPG

zdjecie 3.JPG

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za mile slowa, mam nadzieje ze okularek sie sprawdzi, pozostale sa dostepne jak sie nie sprzedadza to podzialaja w luncie 60 bo akurat kupilem slonecznika, chociaz takie pole jak daje delos to nie jest tutaj raczej potrzebne, wiec zachecam do zakupu szczegulnie do sporych newtonow i refraktorow.

 

ceny po weekendzie sa takie :

 

1-380zl

2-940zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obnizka pozycji 2. Televue Delos 17.3 - 930 zl wraz z przesyłką ostrożnie, ubezpieczoną - kurierską (kurier K-ex)

 

Bardzo fajny okular z szerokim kątem super optyka, komplet dekielków, papiery oraz pudełko - okular ma około pół roku, jestem jego pierwszym właścicielem.

 

Nowy w sklepie to około 1500zł polecam ten sprzet, mi się nie przyda bo przeszedłem na lornete Nikona 10x70 i lunta 60 do którego wole okulary z wiekszym powerem.

 

Pozdrawiam Kamil .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.