Skocz do zawartości

[S] GSO 10" DOBSON


Maetrik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Sprzedam GSO 10" F/5 na Dobsonie kupiony w grudniu 2013 w Delcie
http://deltaoptical.pl/teleskop-delta-o ... d2298.html dokładnie taki
Jeszcze na gwarancji. Nigdy żadnych problemów z nim nie miałem, lustro główne leciutko przykurzone ale nie czyściłem bo nie przeszkadzało mi to w ogóle w obserwacjach. Sprzedaje bo odkąd kupiłem paralaktyka i refraktor do focenia sprzęt praktycznie poszedł w odstawkę. Kolimacji nigdy nie sprawdzałem, nie było potrzeby. Jedynie jedna śrubka od szukacza ułamana.
W zestawie to co fabryka dała czyli przejściówka z 2" na 1,25" , okulary: 2" GSO 30mm(fajny przeglądowy okularek) +Plossl 9mm do dużych powiększeń. Dodatkowo teleskop posiada wbudowany wentylator do chłodzenia lustra.

Cena jaka mnie interesuje to 1200zł
Na początek preferowałbym odbiór osobisty Warszawa bo nabawiłem się lekkiej kontuzji, co troszkę przeszkadza przy tych gabarytach.
Ewentualnie w rozliczeniu przyjmę jakąś lustrzankę canona pod astrofoto.
kontakt tu, PW lub mail kitos84@wp.pl
pozdrawiam Piotrek

DSC_0335.JPG

SSC_0327.JPG

SSC_0328.JPG

SSC_0329.JPG

SSC_0330.JPG

SSC_0331.JPG

SSC_0332.JPG

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko, po pierwsze nie mam jak spakować złożonej podstawy dobsonowej, troche poza tym chyba szkoda ryzykowac takiej tuby wysyłać. A po drugie nabawiłem się kontuzji kolana co znacznie utrudnia operowanie w jakikolwiek sposób sprzętem o takich gabarytach.

Przy odbiorze osobistym coś można utargować :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.