Skocz do zawartości

Canon 40D


Kirien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedam canona 40d wraz z kompletem akcesoriów. Aparat w stanie doskonałym. Nigdy mnie nie zawiódł. Używany głównie do dziennej fotografii ale w związku z wygraniem G15 w konkursie foto, lustro idzie pod młotek z nadzieją na kupno CCD pod astro foto. Tym canonem stawiałęm i nadal stawiam swoje pierwsze kroki w astrofoto. Przebieg to 55 tys z małym groszem więc posłuży jeszcze dłuuuuuugie lata. Do zestawu dołączam:

-obiektyw canon 1.8 55mm MKII - stan idealny, obiektyw ma rok

-obiektyw tamron 55-200 - stan szkieł idealny, obiektyw kupiony i niestety przekrecenie na siłe focuserem spowodowało wystrzępienie zębatek. Ostrzy bardzo ładnie na manualu. AF uznaje za uszkodzony choć naprawa/wymiana plastikowych zębatek to ok 80 zł z robocizną w serwisie.

-adapter m42 bez chip'a więc ostrzenie ręczne

-obiektyw MIR 1B 2.8/37 - stan idealny - piękny i coraz rzadszy do dostania obiektyw M42 stan optyki idealny, przesłona działa w pełnym zakresie

-obiektyw Pentacon ze stałym światłem 2.8/135 MC M42 stan optyki idealny, przesłona działa w pełnym zakresie

-obiektyw revuenon special 2.8/35 stan optyki idealny, przesłona działa w pełnym zakresie

-Batery Grip oryginalny canonowski - stan BDB, bez wytarć. Można załądoweać dwa pakiety albo kasete na ogniwa AA

-Dwa pakiety - jeden oryginał, drugi zamiennik - obydwa ładnie trzymają

-Karty pamięci 2GB, 1 GB i 8GB UltraII

-pilot cyfrowy do sterowania, w pełni programowalny - czasy, interwały etc...

-pilot prosty manualny

-Ładowarka oryginalna

- wymienna matówka do ostrzenia manualnego

- wymienna matówka do ostrzenia automatycznego

-Body aparatu jest w stanie BDB! NIgdy mnie nie zawiodło. Na wyświetlacz odf nowości założona twarda osłona poliwęglanowa, nie folia tylko porządna osłonka twarda.

Dowód kupna aparatu, pełne papiery, pudełko etc...wszystko jest w zestawie. Nie sądziłem, że wyląduje na sprzedaż ale niespodziewanie stałem sie posiadaczem G15 do dziennej foto więc mogę z czystym sumienie w dobre ręce oddać zestaw Canona. Jak ktoś chętny plecak w zestawie :)

Cena za całość - 1600 zł

Zdjęcial poniżej:

 

 

 

IMG_0342.JPG

IMG_0343.JPG

IMG_0345.JPG

IMG_0348.JPG

IMG_0349.JPG

IMG_0351.JPG

IMG_0352.JPG

IMG_0355.JPG

IMG_0356.JPG

IMG_0350.JPG

IMG_0354.JPG

IMG_0358.JPG

IMG_0357.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.