Jump to content

dziki

Moderator
 • Content Count

  3,522
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

dziki last won the day on December 26 2018

dziki had the most liked content!

Community Reputation

4,368 Excellent

1 Follower

About dziki

 • Rank
  Syriusz
 • Birthday 02/26/1976

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.foto-zdjecia.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Warszawa
 • Zainteresowania
  fotografia, astrofotografia, turystyka górska (Tatry w szczególności), turystyka motocyklowa
 • Sprzęt astronomiczny
  astrofoto: NEQ6 belt mod, TS APO 115/800mm, QHY9, TS 60/228, Atik 16IC

Recent Profile Visitors

6,700 profile views
 1. Jaki był cel podłączenia kamery przez nasadkę kątową? Pytam bo nie spotkałem się z taką konstrukcją i zastanawiam się skąd takie rozwiązanie.
 2. No dobra, koniec tego rozrabiania. Za personalne wycieczki i agresywne zachowanie user idzie na urlopik na 10 dni. Liczę na zachowanie cywilizowanego poziomu dyskusji po ewentualnym powrocie.
 3. Piszcie dalej, jeszcze poczekam chwilkę, może się coś wydarzy pozytywnego
 4. Szacunek za taki wynik spod Warszawy!
 5. Protestuję przeciwko liczbie mnogiej. Na razie dyskusja po jednej stronie jest zdecydowanie merytoryczna i spokojna, więc z tym ciśnieniem to nie ma co spuszczać A czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu. Jak mam pomóc żółtodziobowi, to np. oczekuję, że mogę zadać pytanie "czemu coś wyeliminowałeś" nie dostając od @Trapper opryskliwych odpowiedzi. Chociażby dlatego, że lepiej doradzić znając ograniczenia, a nie, jak Paweł wspomniał, tylko się ich domyślając.
 6. Nie masz pojęcia, jak zabawne nieporozumienie wygenerowałeś w głowach niektórych, którzy z kanałów IRC kojarzą OPa z moderatorem
 7. @kjacek co chcesz przez to powiedzieć? - kierujesz to do "nie tylko" autora (ale też do autora), czyli osoby próbujące pomóc autorowi są głupcami? - kierujesz po trosze do każdego z nas, czyli osoby próbujące nawiązać rzeczową dyskusję tak naprawdę się kłócą?
 8. Sam sobie zepsułeś temat w drugiej linijce swojego pierwszego postu w tym temacie, a potem się tylko pogrążałeś, zniechęcając wszystkich kolejnymi opryskliwymi wypowiedziami.
 9. Nie no nawet w węża na komórce? A serio: czy przez Twoje braki w doświadczeniu jako gracz mój przykład jest dla Ciebie mniej wartościowy? Podmień granie na używanie www i pisanie na Astropolis. Leon : Tortoise? What's that? Holden : [irritated by Leon's interruptions] You know what a turtle is? Leon : Of course! Holden : Same thing.
 10. Nie znam się, to się wypowiem BTW, ciekawa dyskusja. Nie wiem jak Adam, ale ja będąc świadomy swojej niewiedzy - łykam puentę i ufam naukowcom. Dla mnie absolutnie nie - natomiast niezwykle mocne dla mnie było to co napisał Ikosz: Ponieważ niemożliwym dla mnie jest zarówno przyswojenie tej wiedzy jak i wyobrażenie sobie, że ktoś mógłby mi ją w jednym poście wyłożyć - puenta mnie satysfakcjonuje. To mi zamyka dziób - moja wyobraźnia, nie Adam. W mikroskali - to tak jakbym chciał zrozumieć proces tworzenia procesorów: od projektowania, przez wytwarzanie, po oprogramowanie - czytając jeden-dwa posty. Nie da się. Ale mimo, że nie rozumiem jakim cudem można upakować miliony tranzystorów w takim małym cudeńku tak, żeby można było za ich pomocą np. explorować kosmos w grze Elite Dangerous - używam. tego cudu techniki.
 11. Pięknie się ogląda tą planetarkę - super! @wesseltak też to widzę
 12. W 8 bit nie składałeś przypadkiem tych ostatnich zdjęć?
 13. Pełna zgoda z Duserem - i też podkreślam, że czytam teoretyczne wywody z ogromnym zaciekawieniem i pewnym... przerażeniem, że jest taka przepaść między moją wiedzą a wiedzą kolegów z forum
 14. Myślę, że wessel - a przynajmniej ja bym się pod tym podpisał - miał bardziej na myśli to, że żeby być dobrym praktykiem nie trzeba być dobrym teoretykiem, a czasem wręcz praktyka pokazuje co innego niż teoria. Mi bliższe jest stwierdzenie, że każdy skupia się na tym w czym czuje się lepiej bądź wygodniej - na przykład na praktyce albo na teorii
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.