Skocz do zawartości

Filtr słoneczny.


Lukacz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Sprzedam mało używany Filtr słoneczny Orion 6.58".

Taki ja ten:

 

https://deltaoptical.pl/blizej_nieba/filtr-sloneczny-orion-658,d3022.html

 

IMG_1869 (1).JPG

 

Więcej informacji i zdjęć TUTAJ

 

Cena 320 PLN z wysyłką Pocztą Polską priorytetową.

 

Pozdrawiam

Lukacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego McGoris, kalkulator jest mniej skomplikowany od konsoli ale… widzę że nie dla Ciebie :P

Cena wynosi mniej niż 70% ceny nowego filtra, więc jak na standardy giełdowe, według mnie, jest ok.

Zamiast pisać bzdety w cudzych ogłoszeniach poszalej sobie może, dla rozluźnienia, na jakimś pegasusie ;)

 

Pozdrawiam

Lukacz

Edytowane przez Lukacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego McGoris, kalkulator jest mniej skomplikowany od konsoli ale… widzę że nie dla Ciebie :P

Cena wynosi mniej niż 70% ceny nowego filtra, więc jak na standardy giełdowe, według mnie, jest ok.

Zamiast pisać bzdety w cudzych ogłoszeniach poszalej sobie może, dla rozluźnienia, na jakimś pegasusie ;)

 

Pozdrawiam

Lukacz

 

Nie o to mi chodzi. Chodzi o to, że zwykła folia baadera za paredziesiąt zł niewiele się różni od tego filtra za 460zł

Edytowane przez McGoris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie o to mi chodzi. Chodzi o to, że zwykła folia baadera za paredziesiąt zł niewiele się różni od tego filtra za 460zł

:D :D :D

 

Cóż :D… pozostawię ten wpis bez komentarza ;)

Edytowane przez Lukacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ogłoszenie to nie miejsce aby dywagować co jest lepsze. Kolega sprzedaje filtr i jak komuś taki nie pasuje to niech nie kupuje. A jak ktoś chce polemizować to niech założy nowy temat pt. Wyższość folii nad szkłem.

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.