Jump to content

Lukacz

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  307
 • Joined

Community Reputation

111 Good

About Lukacz

 • Rank
  Antares

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  ... niedaleko Podgrodzia ...

Recent Profile Visitors

1984 profile views
 1. Jeżeli nie zależy nam na adaptacji wzroku to zamiast apki poziomicy można użyć np SkEye, mamy odczyt różnych współrzednych (nie tylko wysokosci), namiastkę Push - To, i opcję wyswietlania w czerwonym kolorze.
 2. Mam na myśli okulary które mógłbym ocenić w stacjonarnym sklepie, bez stosowania "taktyki zwrotów". Dużo tego jest, wystarczy porównać oferty z zachodnimi. Serie UFF ( sa chyba w 5 brandach) , orciaki inne niż BCO, Pentaxy (chociażby budżetowe XF) itp. Kwestia dostępności to jedna strona medalu, druga to ceny.
 3. Stewarcja... Edit: Maciej był pierwszy
 4. Ten "stan bardzo dobry" to na podstawie zdjęć czy opisów sprzedającego.?
 5. @Szarlej dzięki, do tej pory "męczyłem" się przez bramkę proxy.
 6. Kurde, ludziska latami biegają z wykrywką po polach i nic a ten sobie w szafie znajduje Co to za szafa?
 7. Widzę tu wyzwanie dla @dobrychemik. Kto pierwszy wyśle swoje okno na testy? Ciepło się już robi
 8. LV to bliżej do NLV, jest 5mm na olx.
 9. W https://asmet.com.pl też mają calowe. I spory wybór innych. P. S w obejmach to będą zapewnie metryczne M6 (tak jak wyżej koledzy piszą) , a niektóre dovetaile mają gwint 1/4" ale na środku.
 10. To statyw od Tała, ile mw. waży?
 11. A ja szukam gniazda (bazy) od statywu Gdyby zostało zbędne to chętnie przygarnę. Najlepiej z odbiorem w Warszawie. @Pit1974 zrobiłbyś fotkę tego w Twoim statywie?
 12. Wydaje mi się że przy wklęsłej soczece mogą być bardziej widoczne odbicia jasnego obrazu planety od rogówki, wklęsła soczewka będzie je skupiać. @JSC była gdzieś na necie grafika ( a i Ty chyba też ją linkowałeś) z niedoskonałościami obrazu w okularach; odbicia, EOFB, itp. Kojarzysz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.