Skocz do zawartości

sprzedam parkę okularów do bino SW LER (LET) 25mm


michael99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam na sprzedaż jak w tytule - parkę okularów Sky-Watcher LER (LET) 25mm. Sprzedaję, ponieważ dostałem je razem z nasadką dwuoczną, ale lepiej będzie mi pasować ogniskowa 20mm. Stan bdb. Pole widzenia okularów to 50*. Mają ślicznie zarysowaną diafragmę. Regulowana muszla oczna. Dobrze się spisują w bino, chętnie bym je sobie zostawił, no ale trochę małe powiększenie. Fajny ER. Mają tylko dekielki górne. Można w nich odwrócić tulejkę mocującą, przez co można stosować bez problemu z nasadkami bino SW. Aha, średnica mocowania to oczywiście 1,25" :) Mogę sprzedać też pojedynczo, ale zdecydowanie pierwszeństwo ma para. Cena za parę: 250zł z wliczonym transportem. Pojedynczo: 140zł z wliczoną przesyłką. Cena parki w sklepie angielskim (w Polsce niedostępny) - 5,27zł (aktualny kurs) x 2 x 30 funtów = 60 funtów x 5,27zł = ok. 315zł + spore koszty transportu z Anglii)

Ewentualnie chętnie zamienię na parkę okularów 20mm.

Kontakt na PW, albo na maila: michal.kubi99@gmail.com .

DSCN1042.jpg

DSCN1045.jpg

DSCN1043.jpg

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przy ostatnich obserwacjach zauważyłem, że niestety te 2 okulary dają nieco inny kolor obrazu. Jednak przy obserwacjach dwuocznych nie ma to najmniejszego znaczenia. Stąd cena w dół:

1szt - 100zł z wysyłką
2szt. - 180zł z wysyłką

Pozdrawiam i zachęcam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie chce tak dobrych okularków do bino? Lub jako wymianę za kitowe 25-tki. To zdecydowanie lepsze okularki od tych kitowców. Cena naprawdę świetna (niewiele wyższa o ceny kitowej 25-tki, a ten okular jest zdecydowanie lepszy):

 

1szt. - 90zł z wysyłką

2szt. 170zł z wysyłką

 

Do tego regulowana muszla oczna i tak pięknie zarysowana diafragma! Czekam na oferty!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

odstąpię parkę za 160zł z wliczonymi kosztami wysyłki. Czekam na propozycje!!!

 

P.S. wymiana już oczywiście nieaktualna, bo już zakupiłem okulary jakie chciałem.

P.S. 2. są to naprawdę bardzo dobrze dobrane okulary, mają dokładnie takie samo pole widzenia, tak samo ostro zarysowaną diafragmę, dokładnie taki sam ER (20mm), taki sam kolor warstw.

P.S. 3. są lekkie i nie obciążają zbytnio wyciągu (bo już sama nasadka mocno obciąża). Ich waga (1szt.) to ok. 150g.

Pozdrawiam!

Edytowane przez michael99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.