Skocz do zawartości

Ciekawe ogłoszenie.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

;D ;D ;D podobny budynek jak ten w Zywcu stoi na rogatkach mojego rodzinnego Elbląga. Mieści się tam sklep mięsny ;D ;D ;D

 

Ale gamoniem byłem, że dałem sobie wcisnąć tego kosmicznego Newtona 67 mm. Teraz przykryła go gruba warstwa kartofli w piwnicy ;D ;D ;D

 

Pozdro!!!

 

Przemas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarze nie rycz! Jesteś facet i nie wolno się tak rozklejać!

Ja należę do tych szczęśliwców, którzy dzięki Wam nie popełnili błędu :)

Myślę, że takich jak ja (Wam wdzięcznych) jest wielu ;D

 

Przemas, na niektóre mięsne sklepy mówiło się kiedyś "tania jatka". To od tego sklepu w Żywcu? :)

 

P.S.

Może jesteśmy zbyt złośliwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na jakosc optyki powiem: total porażka, dwa jowisze, 8 księżycow galileuszowych itp...

 

Natomiast o mechanice nic złego nie powiem bo jej tam nie było ;D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby było jeszcze śmieszniej niedługo będą tam też lornetki ;D

 

Co w tym śmiesznego ;)

Śmiesznie to by było jakby zaczeli robić lunetki dla myśliwych lub laparoskopy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby było jeszcze śmieszniej niedługo będą tam też lornetki ;D

 

Co w tym śmiesznego ;)

Śmiesznie to by było jakby zaczeli robić lunetki dla myśliwych lub laparoskopy ;D

 

 

To jest niezłe ! :) - po sowoich doswidczeniach z U8 juz sobie wyobrazam ta lunetke dla mysliwych albo laparoskop :)

 

Mysliwy na pewno nie wiedzialby w ktorego zwierza strzelac - tyle by ich wyszlo a lekarz laparoskopem to pewnie nie wiedzialby czy jeszcze jest w pacjencie czy juz poza nim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wykryłem i jestem z tego dumny!

ja tam U na oczy nie widziałem, ale z tego co tu słychać to coś tam w tym Żywcu nie tak. Ale mam pewną koncepcję, mianowicie w pierwszym poście tego wątku Mirek podaje adres jakiegoś spotkania (Zywiec Sporysz, ul Sporyska itd) Jakoś dyżo tego sporyszu nie? Pamiętacie z chemii co to są alkaloidki sporyszu? A może wiecie jak się potocznie nazywa handlowa wersja (pochodna) związku który produkuje owy sporysz, jak mnie pamięć nie myli to jest amid kwasu lizergowego ;D ::) LSD. Zawsze nazwy mają jakieś uzasadnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwas lizergolowy działanie podobne do LSD, a także zawiera ergotaminę, ergotoksynę itp. alkaloidy. A tak pozatym to ten sprysz to grzyb co atakuje kłosy żyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na forum o teleskopach firmu "U", którymi obdarowywani są nieraz zwycięzcy odcinków "milion w rozumie", to leje ze smiechu :D

 

Ja proponuje, dla osób które z powodu posiadania "U", nie spią po nocach lub mają inne problemy natury psychiczno zdrowotnej :) założyć klub terapeutyczny AU :)

 

pozdro :))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek_ przecież napisałem że pochodną.., a tak na marginesie to LSD pierwszy raz otrzymano przez destylację wyżej wspomnianego sporyszu (miało być lekarstrwona rózne damskie lunarne przypadłości) a potem już poszło na całego armia(USA), różnego autoramentu psychiatrzy i inni szarlatani dzieci kwiaty etc

Ps. Crokokodile'u - w trakcie ale ten temat to tylko hobby ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj na siebie, bo podobno ludzie z takim hobby (popularnie zwani "chemikami"), długo w zawodzie się nie utrzymują, aczkolwiek podobno stać ich na wczesniejszą emeryturę. 8) ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.