Skocz do zawartości

Sprzedam montaż Meade LDX-75


Łukasz K

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

po sprzedaży tuby (dzięk Krzysiek_N) na giełdę trafia mój montaż Meade LXD75.

Powodem sprzedaży jest fakt, że rok temu przesiadłem się na NEQ-6 i montaż Meade leży nieużywany.

 

Montaż kupiłem w 2011 w sklepie Astrozakupy.pl, jest całkowicie sprawny. Montaż nie był przeze mnie rozbierany, ponieważ nie mam smykałki do tego i nie chciałem niczego popsuć. Jedyny zabieg przeprowadzony na tym montażu to skasowanie luzów wykonane w sklepie, w którym go kupiłem oraz wymiana smaru.

 

Wymieniłem także śruby do kolimacji lunetki biegunowej na zdecydowanie bardziej wygodne (widać je na zdjęciach).

 

Montaż prowadzi bardzo ładnie. Wykonywałem nim zdjęcia z wykorzystaniem APO80 Q po 10 min (dłuższych ekspozycji nie potrzebowałem, bo nie fotografowałem w H-alfa).

 

Montaż posiada jedynie niewielkie rysy i otarcia wynikające z normalnego użytkowania - wszystko widoczne na zdjęciach.

 

Cena jaka mnie interesuje to 1700 PLN do negocjacji (rozważę każdą ofertę, ponieważ zależy mi na sprzedaży nieużywanego montażu).

 

Jeżeli znajdzie się chętny na montaż,

to sprzedam także widoczny na zdjęciu Power Tank, który kupiłem na początku 2014 r. Cena 100 PLN.

 

Montaż, ze względu na gabaryty, najchętniej do odbioru osobistego w Poznaniu. Mogę także dowieźć montaż w uzgodnione miejsce.

 

 

 

SANY0235.JPG

SANY0236.JPG

SANY0237.JPG

SANY0238.JPG

SANY0239.JPG

SANY0240.JPG

SANY0241.JPG

SANY0242.JPG

SANY0244.JPG

SANY0246.JPG

SANY0247.JPG

SANY0248.JPG

Edytowane przez Łukasz K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdzie się chętny, to sprzedam także widoczny na zdjęciu Power Tank, który kupiłem na początku 2014 r. Cena 100 PLN.

 

 

Jestem zainteresowany Power Tankiem, podaj parę szczegółów - przede wszystkim czy jest sprawny, pojemność itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdzie się chętny, to sprzedam także widoczny na zdjęciu Power Tank, który kupiłem na początku 2014 r. Cena 100 PLN.

 

 

Jestem zainteresowany Power Tankiem, podaj parę szczegółów - przede wszystkim czy jest sprawny, pojemność itp.

 

Doprecyzowałem ofertę

Powertank sprzedam, jeżeli znajdzie się chętny na montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.