Skocz do zawartości

Pentax SMC 5mm XW


Intimate

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się właścicielem zestawu, w którym był Pentax SMC 5mm XW. Ja tak drogiego okularu nie potrzebuję, tymbardziej, że jestem zadowolony z Hyperiona 5mm. Okular użyty parę razy, nie czyszczony, na tulei tylko kilka śladów od mocowania go w wyciągu. Jedynie do czego można by się było przyczepić to lekki mały zamaz najprawdopodobniej po rzęsach na "górnej" soczewce. Moim zdaniem nie wymaga on czyszczenia. Nie udało mi się go nawet uchwycić na zdjęciach. Tak poza tematem... okular jest ogromny.

 

Cena jaka mnie interesuje to 950 zł wraz z przesyłką pobraniową z dodatkową usługą sprawdzenia przesyłki przy odbiorze.

IMGP6742.jpg

IMGP6743.jpg

IMGP6744.jpg

IMGP6745.jpg

IMGP6747.jpg

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem kto licytował na tym wielkim zestawie na allegro ;) mi się niestety nie udało wygrać aukcji. Świetna okazja się trafiła, tylko w zasadzie po co to wszystko kupowałeś skoro teraz sprzedajesz :D

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na 3 pozostałych, powiedzmy z niższej półki okularach, które na giełdę nie trafiły. Pozatym jak sam wspomniałeś, świetna okazja się trafiła. No i sprzedaję, żeby płeć piękna nie widziała że znowu pieniądze na teleskop wydaje i tylko przeszukuje oferty sprzedaży.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też licytowałem na tej aukcji: http://allegro.pl/teleskop-sky-watcher-pro-series-i5182726390.html, niestety zostałem przebity w ostatniej niemalże chwili.

Na sąsiednim forum pytałem kolegę "Intimate" co było nie tak z teleskopem? dostałem wymijającą odpowiedź że wszystko z nim ok

Teraz widzę że kolega Intimate kupił żeby sprzedać...no cóż też tak można...forum tego nie zabrania ale czy nie pomylił przypadkiem adresu?...są przecież allegro, olx, itp.

forum moim zdaniem to nie miejsce na interesy (oprócz jasno zaznaczonych ofert komercyjnych) ale na pasję i wymianę doświadczeń, kolega mnie skrytykował, że krytykuję kolegę za to że chce trochę zarobić...trochę... widzę że na wszystkich forach kolega Intimate "wystawił" swój nowy sprzęt. Chciałem tak koleżeńsko życzyć powodzenia "sprzedawcy" ... i zadowolenia "kupcom" bo jak wszyscy tak będą robić to drugie allegro nam wyrośnie :(

Powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.