Skocz do zawartości

Jaką kamerkę kupić?


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich doswiadczeniach z przerobką wole nie ryzykowac. Ostatnia kamera nie wiedziec czemu nie zadziałała ... Jak już nie bede mogl wytrzymac patrząc na wasze foty DS to sie moze skusze. Poki co sie powstrzymam.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesion, nie spotkałem sie w zagranicznym necie ze stwierdzeniem że ToUcamów sie nie przerabia ??? Może chodzi Ci o to że się bardziej grzeją ze względu na mniejszą obudowe?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Vesta jest łatwiejsza do przeróbki bo ma większą obudowę, metalowy gwint oprawy obiektywu i posiada fotograficzne gniazdo statywowe1/4" co czyni ją bardziej przyjazną do przeróbek na foty DS bo nie ma potrzeby ingerować i przerabiać jej solidnej obudowy i zapewne o to Jesionowi chodziło :):D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów

ja nie mam żadnych doświadczeń w tej materii, ale miałem możliwość trzymać w ręku włączoną od rana w sklepie, a więc ok. 5-ć godzin jej pracy kam. Logitech QuickCam Pro 4000 była wyczówalnie ciepła i na pewno nie przerabiana bo nowa i widziałem siebie na ekranie monitora cha cha.cena 449 zł. Myślę ,że skoro nie bali się ją puszczać cały pewnie dzień to są dobre.???

pozdrawiam andrzej z opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.