Skocz do zawartości

Zamienię Synte 14'' FLEX, GoTo


Atlas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z bólem serca rozważam zamianę rozsuwanej Synty 14'' z systemem GoTo na coś bardziej mobilnego i ,,balkonowego'' , najchętniej na SCT lub refraktor ED. Teleskop kupiony 2 lata temu w Delta Optical, gwarancja skończyła się jakieś 2 miesiące temu. Teleskop nie ma żadnych uszkodzeń, rys, wgnieceń i innych tego typu rzeczy, bardzo o niego dbałem. Wygląda praktycznie, jak nowy. Przechowuję go w domu, szczelnie zamkniętego deklami oraz dodatkowo przykrytego folią oraz prześcieradłem. (Dzięki temu lustra praktycznie w ogóle nie ,,zarastają'' kurzem.)

Sprzęt daje świetne obrazy zarówno US, jak i oczywiście DS. Każdy zna możliwości takiego lustra, więc nie będę się rozpisywał.

Główną przyczyną chęci zamiany jest wzrastający w zastraszającym tempie deficyt czasu na obserwacje.

W zestawie oczywiście teleskop z pełnym okablowaniem, pilotem SynScan AZ, szukacz, przedłużki oraz redukcje, okular 10mm i przede wszystkim solidny wózek transportowy.

Teleskop nie był zbyt często używany ze względu na brak czasu lub pogody.

 

Rozważam również sprzedaż.

Wszelkie propozycję proszę kierować na priv. Zdjęcia dodam na życzenie osoby zainteresowanej.

 

Pozdrawiam,

Atlas

Edytowane przez Atlas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Cena: 6000zł.

Zapomniałem dodać, że do teleskopu dorzucam również osłonę przed światłem bocznym na całą kratownicę.

 

W kwestii wymiany, biorę również pod uwagę zestawy z montażem.

Interesowałaby mnie również wymiana na sprzęt pod astro foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta aktualna.

Teleskop jest w bardzo dobrym stanie.

Lekka korekta ceny: 5800zł

Odbiór w woj. Zachodniopomorskim.

 

Odpowiadając na często padające pytanie: Optyka lekko przykurzona, poza tym jest w idealnym stanie.

Edytowane przez Atlas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.