Skocz do zawartości

[S] Fujitsu Siemens amilo pi 1505


pyrek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. Nie jest to za nowy model ale działa. Sprzedam za grosze. A dokładnie za 50zł plus 15zł koszty przesyłki. Żeby uzasadnić tak niską cenę zacznę od wad. Brak baterii, dysk z przypadłością piszczenia gdy laptop jest włączony, matryca wyświetla "zmniejszony" obraz (jak na zdjęciach) no i może wygląd. Dysk po prostu popiskuje ale nie wpływa to na jego pracę, matryca z rok temu zaczęła wyświetlać w ten sposób obraz. Podjąłem działania wymieniłem taśmę oraz inwerter lecz nie pomogło. Po podłączeniu zewnętrzność monitora obraz jest prawidłowy. Więc grafika też odpada i zostaje najpewniej sama matryca. Nie działa również wifi, lub sam włącznik wifi. Nie sprawdzałem. Karta sieciowa pod kabel ethernet działa bez zarzutu. Pół roku temu zakupiłem jeszcze na allegro chyba najładniejszą wówczas dostępną obudowę do tego laptopa i ją wymieniłem, stąd inne nalepki na obudowie niż trzewia. Pod spodem cd key do systemu xp home premium.

Monitor SAMSUNG nie jest przedmiotem sprzedaży.

Specyfikacja:

4gb ram (win xp 32bit czyta max 3gb)
zintegrowana grafika gm 945
procesor intel t2250 2x 1,73
160 gb dysk

Laptop obsłuży takie gry jak call of duty czy np rome total war.

Reszta tak jak na zdjęciach.

IMG_1945.JPG

IMG_1947.JPG

IMG_1948.JPG

IMG_1951.JPG

IMG_1952.JPG

IMG_1954.JPG

IMG_1955.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.