Skocz do zawartości

Wyprzedaż (canon mod, IDAS, okulary, obiektyw)


DarX86

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielkim żalem ale trzeba sprzedać sprzęt który długo kompletowałem. Więc na giełdę wędrują następujące przedmioty (do cen należy doliczyć koszt wysyłki):

 

1)

1a)Canon 450d mod.- Canon ma wyjęty filtr przed matrycą, bez wstawiania filtra Baadera. Przebieg to 19tys zdjęć, w zestawie wszystko to co miałem od zakupu (pudełko, papiery, kabelki) jedynie bateria to jakiś zamiennik nie najlepszej jakości. Do ładowarki potrzebna przejściówka na gniazdko PL, miałem ale w tej chwili nie mogę jej zlokalizować. Aparat u tak zasilałem z astropudełek.

Dodaję oczywiście adapter baterii zakończony kabelkiem z wtyczką 2,1/5.5

Dodaję też kartę pamięci SD8GB.

Stary filtr wyjęty sprzed matrycy też będzie w pudełku.

Cena: 450zł

1b)Kabelek do wyzwalania migawki Canona z poziomu komputera (RS232)

Cena 45zł

 

1c)Świetny konwerter USB/RS232 Moxa Uport

Cena 75zł

Zachęcam do zakupu całego powyższego kompletu, który zapewnia bezproblemowe sterowanie Canonem z komputera (i waśnie komplet wolałbym sprzedać niż rozbijać). Przy zakupie wszystkiego

Cena: 550zł

 

2. Filt IDAS LPS D1 2”- filtr anty LP który używałem razem z Canonem, głównie dlatego że w połączeniu z nim daje niemal optymalny balans kolorów.

http://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/language/en/info/p2580_Hutech-IDAS-2--LPS-D1-Light-Pollution-Suppression-Filter-for-Astrophotography.html

Cena: 720zł

 

3. Okular Baader Classic Ortho 10mm – stan bardzo dobry

Cena: 115zł

 

4. Okular ES Maxvision 24mm 82’ jest to właściwie nowy okular użyłem go może 5 razy.

http://www.astroshop.de/explore-scientific-okular-maxvision-82d-24mm-2-/p,44867

Cena: 480zł

 

5. Obiektyw Samyang 8mm (Rybie oko) f/3.5 mocowanie Canon EF- stan bardzo dobry. Super obiektyw do widoczków, Startrails. Sprawdził się też w polowaniu na Zorzę Polarną.

W komplecie dekielki i woreczek.

Cena: 650zł

 

6. Redukcja Canon EF/t2

Cena: 35zł

 

Zdjęcia będą dzisiaj jak tylko będę miał chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim żalem ale trzeba sprzedać sprzęt który długo kompletowałem. Więc na giełdę wędrują następujące przedmioty (do cen należy doliczyć koszt wysyłki):

 

1)

1a)Canon 450d mod.- Canon ma wyjęty filtr przed matrycą, bez wstawiania filtra Baadera. Przebieg to 19tys zdjęć, w zestawie wszystko to co miałem od zakupu (pudełko, papiery, kabelki) jedynie bateria to jakiś zamiennik nie najlepszej jakości. Do ładowarki potrzebna przejściówka na gniazdko PL, miałem ale w tej chwili nie mogę jej zlokalizować. Aparat u tak zasilałem z astropudełek.

Dodaję oczywiście adapter baterii zakończony kabelkiem z wtyczką 2,1/5.5

Dodaję też kartę pamięci SD8GB.

Stary filtr wyjęty sprzed matrycy też będzie w pudełku.

Cena: 450zł

1b)Kabelek do wyzwalania migawki Canona z poziomu komputera (RS232)

Cena 45zł

 

1c)Świetny konwerter USB/RS232 Moxa Uport

Cena 75zł

Zachęcam do zakupu całego powyższego kompletu, który zapewnia bezproblemowe sterowanie Canonem z komputera (i waśnie komplet wolałbym sprzedać niż rozbijać). Przy zakupie wszystkiego

Cena: 550zł

 

2. Filt IDAS LPS D1 2”- filtr anty LP który używałem razem z Canonem, głównie dlatego że w połączeniu z nim daje niemal optymalny balans kolorów.

http://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/language/en/info/p2580_Hutech-IDAS-2--LPS-D1-Light-Pollution-Suppression-Filter-for-Astrophotography.html

Cena: 720zł

 

3. Okular Baader Classic Ortho 10mm – stan bardzo dobry

Cena: 115zł

 

4. Okular ES Maxvision 24mm 82’ jest to właściwie nowy okular użyłem go może 5 razy.

http://www.astroshop.de/explore-scientific-okular-maxvision-82d-24mm-2-/p,44867

Cena: 480zł

 

5. Obiektyw Samyang 8mm (Rybie oko) f/3.5 mocowanie Canon EF- stan bardzo dobry. Super obiektyw do widoczków, Startrails. Sprawdził się też w polowaniu na Zorzę Polarną.

W komplecie dekielki i woreczek.

Cena: 650zł

 

6. Redukcja Canon EF/t2

Cena: 35zł

 

Zdjęcia będą dzisiaj jak tylko będę miał chwilę.

 

Na razie rezerwuje pozycje 1b)

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.