Skocz do zawartości

Lornetka WO 10x50 ED


tomeczz

Rekomendowane odpowiedzi

Są dekle od str obiektywów, brak od str okularów. Brak pudełka futerału papierologii itp. Jest lornetka, dekle od str obiektywów i oryginalny pasek.

Lornetka czysta, zadbana, bez rys na szklach i obudowie, kolimacja punkt. Dobry standard astronomiczny dla kogos kto nie chce wydac ponad 2 tpln na Fujinona. Jest test na optyczne.pl

Cena 950pln z przesyłką, 970pln z przesyłką i adapterem do statywu.


Jakiekolwiek punkciki czy drobinki na zdjeciach to drobiny kurzu lub gra swiatla. Moge wyslac na test dla niezdecydowanych.


Moznliwa zamiana z doplata na maly refraktor apo/ed 65-80mm z wyciagiem 2 cale lub okular z okolic 13-17mm

_MG_5197edited.jpg

_MG_5198edited.jpg

_MG_5200edited.jpg

_MG_5201edited.jpg

Edytowane przez tomeczz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berkut, przy moim rozstawie oczu ok 64mm jest tam jeszcze luz. Mysle ze to jest kwestia adapteru, ktory jesli ma szeroką nóżkę to moze coś wadzić. Moj adapter ma raczej szeroką i nie wadzi.

Mój adapter nie jest wysokich lotów. Raczej plastik fantastik.

Ale taki byl przy lornecie i jakos mi pasuje, nie zmieniałem.

 

rzuc okiem na załączone zdjęcia

 

pozdrawiam

_MG_5205edited.jpg

_MG_5206edited.jpg

_MG_5207.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rozstaw oczu 70,5. widzę że tam jest 71 , czyli mam 0,5 mm luzu, w chińskiej 25x 100 mam prawie na maxa rozstawione , a w ruskiej jest max rozstaw do 72 mm ( nie ma to jak ruskie maszyny).

Pytałem o ten adapter do statywu , bo czytałem o tym tu http://astropolis.pl/topic/13884-william-optics-10x50-ed/

Edytowane przez berkut123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.