Skocz do zawartości

9000. wiadomość


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe któremu człowiekowi i co się przytrafi na 10.000-ną wiadomość...? Może jakiś producent piwska zasponsoruje ogólnopolską (forumniastą) libacyję...takie jajko z niespodzianką ;D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe któremu człowiekowi i co się przytrafi na 10.000-ną wiadomość...? Może jakiś producent piwska zasponsoruje ogólnopolską (forumniastą) libacyję...takie jajko z niespodzianką ;D ;)

 

najlepiej piwo z Żywca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zobaczcie na statystyke ok.200 postów dziennie (średnio) więc do 10.000 cztery - pięć dni i już .

 

Forum kwitnie w końcu udało mi się znaleść troszke dodatków po weekendzie powinna pojawić się mapa (znana ze starego forum) jak mi się uda oraz kilka przydatnych bajerów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

No Oskarku chyba razem nam przyjdzie tą beczkę dla forumowiczów wytoczyć bo dzielnie mnie gonisz ilością postów ale popracuj trochę nad ich merytorycznością bo u mnie liczy się przedewszystkim jakość, pamiętaj o tym Oskarze :):D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię Żywca i to nie z powodu "U..."

 

Wole Tyskie...

 

Czy pisałem, że darowanemu koniowi w protezę się nie patrzy? ;) ;D Oczywiście producent piFFka z górnej półki mile widziany...

>>...sponsor...helloł...sponsooooooooor...(odpowiedziało echo)...<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jjak mi przypadnie akurat 10 tysięczny post to beczkę piwa macie na Kudłaczach u mnie jak w banku chłopaki !!!

 

Wiedziałem, że nie dane mi będzie piwoszenie z Tobą Januszu...choć nie mówię hop(bęc), co by losu nie skrzywić i nie zapeszyć...[tu dały o sobie znać realne teorie na temat bytności mego żywota w miejscu sKudłaczonym, ale jak nauczę się bilokacji to wezmę ze sobą drugę beczułkę ;D ;) ]

Za kilka postów pada właśnie rocznica 10ciotysięcznego postu. Zapewne liczba stuknie jeszcze przed wieczorkiem w związku z tym, życzę nam wszystkim 100.000 postu!!!!!!!! [żeby się nie rozdrabniać, rzekłbym 1.000.000,ale od zer może serwer strzelić ;D]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.