Skocz do zawartości

Ratujmy Janusza!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie koledzy, spalił się ponoć doszczetnie tylko jeden supermarket, pozostałe kilkanaście mają się doskonale!!!

 

To trochę optisanów poszło z dymem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele rodzinnych stoisk, ludzie kompletnie na lodzie zostali :'(

 

Aż żal, że to nie Geant czy Tesco >:(

 

Pawle zapewne w indywidualnych nielicznych przypadkach masz rację ale generalnie to tak nie jest Ci ludzie są sami sobie winni, że się nie ubezpieczyli w większości przypadków to nawet nie był problem tego, że nie mieli pieniędzy na ubezpieczenie. Wiem co mówię bo mam paru znajomych sklepikarzy i dla nich ważniejsze jest to aby kupić i sprzedac towar bez rachunku, a zamiast ubezpieczenia to lepiej pojechać na wycieczkę do Grecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-nic dodać nic ująć- W sumie powinien być powszechny obowiązek wpłaty ubezpieczenia chcoćby kilkudziesięciu zł rocznie przez wszystkie podmioty gosp. oraz rolników. Później nie ma sensacji w stylu : powódź zabrała dorobek życia lub że strawił to pożar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Z Hawajów do Chin już niedaleko, będę latał doglądać swojej masowej produkcji ;) ;) ;)

Ale na razie jakby co to stawiam przedewszystkim na jakość i wiedzę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rolników taki obowiązek istnieje, ale wykonuje go jakiś niewielki procent. A potem jest :'( :'( :'(

 

No tak, chodziło mi generalnie. Może jak będziemy w UE to coś się ruszy, bo teraz to...ehhhhhh...ale ludzi trzeba uświadamiać w drugą stronę - nie opłacisz to licz się z tym, że będziesz sobie potem mógł...popatrzeć jak ci się obory fajczą...tudzież chałupa spływa wartkim potokiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.