Skocz do zawartości

okulary es lvw baader sprzedam lub zamienię


tomeczz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

troche się przeorganizowałem na 1,25 calowe okulary staloogniskowe do lekkiego setupu w zwiazku z zakupem lekkiego refraktora. Zatem rozważam sprzedać lub wymienić (na es 20 lub 24mm w oprawie 1,25 oraz es8,8mm 82*):
1) es 18mm 82*, wersja ar, bez sladow uzytkowania, komplet z zatyczkami i pudełkiem. 600pln
2) scopos 35mm 70*, są zatyczki i woreczek skórzany, jest zastępcze pudełko. Stan bdb, nie widac sladow uzytkowania. 250pln
3) znany zoom baadera 8-24mm. Uwaga, wersja I, najabrdziej parafokalna w calym zakresie zooma i najlepsza optycznie mi się wydaje. Są zatyczki jest woreczek i słoiczek, brak oryg pudełka. Zdziwisz sie jakie obrazy ten okular daje w porownaniu do staloogniskowych. Na okularze nie widze sladow uzytkowania. 420pln
4) lvw 5mm. Okluar ma lekko uszkodzone niektore biale (te małe) napisy. Raz okular zostawilem na dworze i niestety zaparował w srodku, co wydaje mi sie tez dziwne. Okular sam nie odparował i zdecydowąłem sie po kilku dniach na jego rozkrecenie i wyczyszczenie. Para zniknęła, ale zostało pare paproszków, ktore mogą przeszkadzać w obserwacjach. Okular daje ostre obrazy. Okular przyjme z powrotem, jesli ktos uzna ze nie daje ostrych obrazów. Dla majacych cierpliwosc ponownie rozebrac i wyczyscic. Cena 250pln

dziękuje za odwiedzenie i ew skorzystanie z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.