Skocz do zawartości

[ Giełda / Kamery ] SBIG ST8300 + koło filtrowe + filtry LRGB 36mm


poldip

Rekomendowane odpowiedzi

SBIG ST8300 + koło filtrowe + filtry LRGB 36mm


Na sprzedaż wystawiam moją obecną kamerę SBIG ST8300 razem z kołem filtrowym i zestawem filtrów LRGB 36mm Baadera.

Jest to bardzo dobrze znana kamera mono na czipie KAF8300. Jestem drugim właścicielem. U mnie fotografowała dzielnie przez ostatnie trzy lata. Jest to model "przejściowy" pomiędzy starym typem ST8300 a nowszą STF8300. Polega to na tym że kamera została fabrycznie wyposażona w otwieraną komorę z dessicantem (ta czarna zakrętka widoczna na zdjęciu).

Kamera jest w pełni sprawna, nic jej nie dolega. Przez ostatnie miesiące leży i się nudzi gdyż zupełnie nie mam czasu na fotografię, czego bardzo żałuję. 

Razem z kamerą sprzedaję dedykowane koło filtrowe SBIG FW5-8300 na 5 filtrów 36mm. Na samym początku u mnie koło przeszło niewielki "tuning" który polegał na wymianie kabla z fabrycznego na customowy. Dzięki temu ten nieporęczny zwis kablowy został zastąpiony krótkim kabelkiem na miarę, co znacznie ułatwia manipulowanie kamerą.

Koło jest przykręcone do kamery na stałe, niemniej jednak gdyby znaleźli się chętni osobno na kamerą i osobno na koło filtrowe, to da się je rozdzielić :)

W komplecie  filtry Baadera LRGB w rozmiarze 36mm (obecnie zamontowane w kole). Stan szkieł bardzo dobry. Do każdego filtra jest oryginalne pudełko.

Również w komplecie z kamerą jest fabryczny zasilacz 12VDC SBIG dedykowany do tej kamery.

 

O kamerę dbałem. Była przechowywana w walizce razem z teleskopem, więc się nie kurzyła. Kamera jest gotowa do pracy od ręki. Bardzo dobrze współpracuje z Maximem, aczkolwiek SBIG ma swoje własne oprogramowanie do akwizycji i Maxim nie jest wymagany.

 

W cenę wliczona jest przesyłka kurierem. Zapewniam że kamera będzie bardzo dobrze opakowana na czas wysyłki. Oczywiście najlepiej byłoby odebrać kamerę osobiście w Warszawie i okolicach, do czego zachęcam.

Zdjęcia kamery znalezione na szybko na twardym dysku. Więcej samej kamery zdjęć wkrótce.

 

W komplecie:

- kamera ST8300 mono (5200zł)

- koło filtrowe FW5-8300 (1600zł)

- zestaw filtrów LRGB 36mm Baader (800zł)

- oryginalny zasilacz 12VDC

- zaślepka T2

- wysyłka kurierem

 

Opcjonalnie, dla zainteresowanego nabywcy kamery/koła mogę sprzedać osobno filtry wąskopasmowe 36mm Baadera Ha, O3, S2. 

 

 


  • Oferent
    poldip
  • Date
    23.07.2017
  • Cena
    7.490,00 zł
  • Kategoria

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.